Zamknij

brygadzista

Miejsce pracy: Bydgoska 79, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem podległych pracowników wyznaczanie, kontrolowanie zadań Sprawowanie nadzoru Nadzór nad dokumentacją Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP Pomoc pracownikom
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, budowlane
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, doświadczenie w zarządzaniu zespołem, prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P. P.H.U. TOMBUD Tomasz Czerwiński
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Bydgoska 79, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Tomasz Czerwiński
    Numer telefonu: 504408763
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: .
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów + czynności konduktorskie.
    StPr/20/0092
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 800 PLN

    Pracownik biurowy
    StPr/20/0087
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - obsługa kasy fiskalnej, terminalna komputera, faksu - zamawianie towaru i odbiór od dostawców - zapoznanie się z asorytementem sklepu, sporządzanie cenników - bieżąca obsługa klientów -
    StPr/20/0086
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    przygotowywanie posiłków, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
    StPr/20/0084
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    - wsparcie sprzedaży krajowej i zagranicznej - przygotowywanie ofert handlowych oraz realizacja wytyczonych planów sprzedażowych - budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami -
    StPr/20/0070
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 500 PLN

    Zarządzanie zespołem podległych pracowników wyznaczanie, kontrolowanie zadań Sprawowanie nadzoru Nadzór nad dokumentacją Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP Pomoc pracownikom
    StPr/20/0078
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

    -przyjmowanie interesantów i udzielanie im ogólnych informacji - obsługa telefonów i faksów oraz kserokopiarki - prowadzenie magazynu, rejestrowanie dostaw - prowadzenie dokumentacji dot. zrealizowany
    StPr/20/0072

    Pomoc kuchenna
    StPr/20/0074

    -poznanie oraz przestrzegania zasad BHP, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska ze względu na soecyfikę zakładu -wykonywanie pomiarów warsztatowych z określoną dokładnością - wykonywanie obróbk
    StPr/20/0073

    - ogólne zapoznanie się z praca w biurze na dziale sprzedazy samochodów osobowych i pojazdów ciężarowych, - obsługa urządzeń biurowych : skaner, kopiarka, drukarka, - pisanie zleconych pism na kompute
    StPr/20/0069