Zamknij

Stolarz/monter mebli

Miejsce pracy: Dworcowa 2A/17, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Stolarz/monter mebli
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 30.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 100LARZ Marek Gontarek
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Dworcowa 2A/17, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Gontarek
    Numer telefonu: 608 416 900
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    - utrzymanie porządku wewnątrz budynków i w otoczeniu budynków, - obsługiwanie i konserwacja sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w pracy - wykonywanie prostych prac naprawczych, konserwatoerskich wewnątrz i na zewnątrz obiektów, - pielęgnowanie zieleni na terenie zakładu - w okresie zimowym odsnieżanie PRACA na II zmiany 7-15 i 12-20 ; w soboty od 8-14
    StPr/20/0319
    wynagrodzenie od 1 057,6 PLN

    Przygotowywanie potraw, nadzór nad jakością przygotowywanych dań, zarządzanie składnikami, przestrzeganie przepisów BHP i dobrych praktyk produkcyjnych, znajomość zasad dotyczących żywienia i wcielanie ich w przygotowywane potrawy.
    StPr/20/0316
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    spawanie elementów metalowych
    StPr/20/0301
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - wykonywanie prostych czynności księgowych - przyjmowanie, gromadzenie i segregowanie dokumentów pod względem ich rodzajów, - werysfikacja poprawności dokumentów, - nanoszenie numeru dowodu księgowego potwiwrdzajacego kolejność ujęcia w księgach - sprawdzanie poprawności zapiisów w rejestrze VAT - sprawdzanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym - wprowadzenie do systemu finansowoksięgowego zadeklarowanycvh dokumentów
    StPr/20/0302

    - obsługa klienta działu sprzedaży samochodów, w tym serwowanie napojów zimnych ii gorących, - przyjmowanie i selekcjonowanie poczty wewnętrznej, - przyjmowanie interesantów i udzielanie im ogólnych informacji, - obsługa telefonu, - przyjmowanie pism zleconych przez przełozonych, - obsługa komputera i różnych edytorów tekstu, - odbiór poczty elektronicznej, - obsługa urzązeń biurowych, - kompletowanie dokumentów pojazdów w celu ich sprzedaży - wypełnianie wniosków o zawarcie polis
    StPr/20/0303

    - przyjmowanie wszelkich przesyłek i korenspondencji - zarejestrowanie ich i przedłożenie do dyspozycji przełożonemu, - prowadzenie dziennika korenspondycjnego - obnsługa i udzielenie informacji interesantom zgłaszających się do kancelarii - przyjmowanie wpłat oraz ich rozliczenie, - obsługa administracyjna prowadzonych szkół oraz szkoleń, kursów, - przygotowanie materiałów reklamowych i informacyjnych o prowadzonej działalności edukacyjnej - bieżące monitorowanie i poszukiwanie programów, ofert szkoleniowych ogłaszanych przez instytucje
    StPr/20/0304

    - zaznajomienie z charakterem pracy instruktoróe i terapeutów poszczególnych pracowni, - obserwacja oraz pomoc w zajęciach wg harmonogramu przedsięwzięć stałych, - pomoc i aktywne uczestnictwo w przedsięwzięciach i imprezach wpisanych w kalendarz imprez Środowiskowego Domu Samopomocy, - współpraca z pielęgniarką w zakresie higieny osobistej podopiecznych, - asystowaniepodczas czynności samoobsługowych uczestników zajęć ŚDS - pomoc uczestnikom w załatwieniu różnych spraw życiowych, - asystowanie wraz z terapeutą prowadzącym indywidualne treningi umiejętności społecznych
    StPr/20/0305

    Zarządzanie zespołem podległych pracowników wyznaczanie, kontrolowanie zadań Sprawowanie nadzoru Nadzór nad dokumentacją Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP Pomoc pracownikom
    StPr/20/0299
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    prace ogólnobudowlane
    StPr/20/0300
    wynagrodzenie od 3 000 - 4 500 PLN

    StPr/20/0295