Zamknij

Recepcjonista hotelowy

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Obsługa recepcji hotelowej.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 12.08.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe, brak
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: HOTEL BIAŁY DOMEK
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Kościuszki 27, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Karol Kijak
    Numer telefonu: 673870871
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Brak danych.
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
    StPr/20/0497
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    wg. programu
    StPr/20/0498
    wynagrodzenie od 1 440 PLN

    zawieszanie i zdejmowanie elementów na linii lakierniczej, mycie i czyszczenie elementów , przygotowywanie do lakierowania
    StPr/20/0496

    obsługa klientów, wykładanie, układanie, metkowanie towarów,
    StPr/20/0492
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Przygotowywanie elemntów do spawania, obróbka ręczna elemntów, spawanie elemntów stalowych, obsługa urzadzeń: wiertarki ręcznej, piły taśmowej.
    StPr/20/0487
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Pomocniczy robotnik budowlany
    StPr/20/0489

    Kierowca autobusu
    StPr/20/0490
    wynagrodzenie od 3 500 - 5 000 PLN

    obsługa solarium
    StPr/20/0481

    Zarządzanie zespołem, kontrola przychodów, minitorowanie sytemu alarmowego, promocja i reklama.
    StPr/20/0483

    Nauczyciel przedszkola
    StPr/20/0477