Zamknij

Spawacz

Nr oferty: StPr/20/0868Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Spawanie elementów metalowych i konstrukcji metalowych i stalowych, używanie elektronarzędzi; używanie spawarki, szlifierki, wiertarki, szlifierki stołowej. Zagwarantowany dojazd z Piły do miejsca pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 16.10.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • spawalnicze
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie minimum podstawowe, uprawnienia spawalnicze
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: al. Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Doradca klienta
      Numer telefonu: 067 215 11 27
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy
      -realizacja działań sprzedażowych z zakresu branży budowlanej, -przygotowanie wycen i ofert handlowych, -bieżąca obsługa oraz pozyskiwanie nowych Klientów, -budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych ze stałymi klientami, -kontakt telefoniczny i mailowy z klientami zagranicznymi -nadzorowanie procesu realizacji zamówień,
      StPr/21/0022
      wynagrodzenie od 3 500 - 4 000 PLN

      -wykonywanie wszelkich czynności związanych z przyjęciem nowego mieszkańca, -czynny udział w procesie adaptacji mieszkańca do pobytu w DPS, -pomaganie w rozwiązywaniu problemów związanych z nowym miejscem zamieszkania, -prowadzenie akt osobowych mieszkańców oraz wszystkich spraw administracyjnych związanych z ich pobytem w Domu, -reprezentowanie interesów mieszkańca przed sądami, urzędami administracji państwowej, -współpraca z instytucjami i organizacjami realizującymi zadania z zakresu pomocy społecznej, -kompletowanie i aktualizacja wszystkich dokumentów związanych ze skierowaniem, przyjęciem i pobytem mieszkańca w DPS, -prowadzenie innych spraw wymagających formalnego lub terminowego uregulowania.
      StPr/21/0021
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      - prowadzenie ewidencji - rozliczanie mediów
      StPr/21/0020
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      fryzjer
      StPr/21/0019

      Wg programu stażu.
      StPr/21/0012
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      specjalisa ds. turystyki, obsługa ruchu tyrystycznego
      StPr/21/0006
      wynagrodzenie od 3 000 - 4 000 PLN

      Obsługa punktu, przyjmowanie i poszukiwanie beneficjentów, ich obsługa i rekrutacja, praca z dokumentacją, raportowanie.
      StPr/21/0004
      wynagrodzenie od od 20,1 PLN

      Kierowanie placówką i zespołem pracowników. Tworzenie programów wsparcia dla osób wykluczonych. Kierowanie i nadzór nad mieszkaniem chronionym. Rozwijanie oferty Placówki Wsparcia Dziennego.
      StPr/21/0003
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Praca kierowcy autobusu zgodnie z Rozkładem Jazdy Autobusów plus czynności konduktorskie
      StPr/20/0630
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 800 PLN

      Spawanie elementów metalowych i konstrukcji metalowych i stalowych, używanie elektronarzędzi; używanie spawarki, szlifierki, wiertarki, szlifierki stołowej. Zagwarantowany dojazd z Piły do miejsca pracy.
      StPr/20/0868
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN