Zamknij

Konserwator

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 53, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Prace gospodarcze wewnątrz i na zewnątrz budynku, drobne naprawy i remonty.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 1 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Książeczka do celów sanitarno-epidemilogicznych. Mile widziane uprawnienia elektryczne do 1kV oraz doświadczenie w drobnych pracach remontowych.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Publiczne Przedszkole nr 9 "Bajka" w Wałczu
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojska Polskiego 53, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Justyna Krzyżanowska
      Numer telefonu: 67 258 47 94
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Skierowanie lub CV.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Pokojowa
      StPr/20/0564
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      -prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy); -sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy; -sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców; -porządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych; -rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie; -sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON; -rozliczanie delegacji pracowniczych; -ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych; -ewidencja zwolnień lekarskich; -nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników; -organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP; -wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach; -udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych; -prowadzenie dokumentacji oraz spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych; -sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów; -współpraca w zakresie przygotowywania grafików pracy (pracowników zmianowych); -prowadzenie zagadnień z zakresu wykonywania przepisów ustawy o ochronie danych osobowych; -przygotowywanie i pisanie pism dotyczących spraw pracowniczych, awansów zawodowych, zaświadczeń o zatrudnieniu, nagród jubileuszowych itp.; -współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie organizacji staży, prac interwencyjnych itp.; -prowadzenie ewidencji podróży służbowych pracowników; -rozliczanie wyjść służbowych i prywatnych pracowników; -koordynowanie kontroli zarządczej; -zapewnianie zapoznania osób upoważnionych do przetwarzania danych osobowych z przepisami o ochronie danych osobowych; -prowadzenie sekretariatu dyrektora Domu Pomocy Społecznej.
      StPr/20/0560
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace gospodarcze wewnątrz i na zewnątrz budynku, drobne naprawy i remonty.
      StPr/20/0553
      wynagrodzenie od od 1 250 PLN

      Spawanie elementów metalowych i konstrukcji metalowych i stalowych, używanie elektronarzędzi; używanie spawarki, szlifierki, wiertarki, szlifierki stołowej. Zagwarantowany dojazd z Piły do miejsca pracy.
      StPr/20/0868