Zamknij

6 powodów, dla których warto kupić szczoteczkę soniczną Oclean

15.35, 10.12.2020 materiały partnera

Nowoczesne technologie czynią nasze życie wygodniejszym, ale i sprawiają, że możemy cieszyć się lepszym zdrowiem. Dotyczy to także uzębienia! Jeśli chcesz zadbać o zdrowy i piękny uśmiech, w Twojej łazience powinna się znaleźć szczoteczka soniczna. Niedrogie, a bardzo skuteczne w swoim działaniu i nowoczesne są produkty Oclean – poznaj 6 powodów, dla których warto zaopatrzyć się właśnie w to urządzenie!

Powód 1: Zdrowe, białe i idealnie czyste zęby

Co jest największym wrogiem naszych zębów? Oczywiście płytka nazębna, która nieusuwane z biegiem czasu zmienia się w kamień! Niestety manualną szczoteczką nie wyczyścisz jej dokładnie. Zazwyczaj zostaje w trudnodostępnych miejscach, jak i w przestrzeniach między zębami, jeśli nie używać nici dentystycznej.

Szczoteczki soniczne jako jedyne są w stanie usunąć 100% płytki nazębnej! Do tego świetnie wybielają zęby i pozostawiają przyjemne uczucie idealnej czystości.

Powód 2: Wiele nowoczesnych funkcji

Wysokiej klasy szczoteczki Oclean wyposażone są w wiele czujników oraz wykorzystują nowoczesne oprogramowanie. Na ekranie swojego telefonu możesz podglądać efektywność mycia zębów. Co więcej, aplikacja dosłownie podpowiada, jak należy prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej. Dowiesz się m.in. pod jakim kątem trzymać główkę oraz jak mocno ją dociskać.

Powód 3: Różne tryby pracy do wyboru

Wspomniane przez nas wcześniej oprogramowanie szczoteczek sonicznych Oclean ma wiele predefiniowanych ustawień mycia, w tym dedykowane dla osób wybielających zęby czy z nadwrażliwością. Możesz również swobodnie zmieniać intensywność drgań włosia generowanych przez fale dźwiękowe. Oczywiście jest także opcja tworzenia od podstaw własnych programów mycia zębów.

Powód 4: Zawsze wiesz, ile czasu trzeba myć zęby

Nie da się ukryć, że mycie zębów to czynność nielubiana przez większość osób, gdyż zwyczajnie jest nudna. Robimy to przynajmniej 2 razy dziennie i niestety okazuje się, że często po prostu za krótko szczotkujemy uzębienie. Szczoteczki Oclean rozwiązują ten problem. Od momentu uruchomienia liczą czas i automatycznie wyłączają się w momencie, gdy możesz zakończyć mycie zębów.

Powód 5: Pełna gwarancja producenta

Nowoczesne szczoteczki Oclean objęte są długą gwarancją producenta – aż na 24 miesiące. W efekcie nie musisz martwić się ewentualną awarią tego urządzenia. Co więcej, w sklepie bez problemu zakupisz kolejne końcówki z główką – są wymienne. Zaleca się ich zmianę po okresie około 3 miesięcy użytkowania. Czas ten liczy aplikacja i w odpowiednim momencie wyświetla komunikat użytkownikowi. Pamiętaj, że twardość włosia końcówek możesz dopasować do własnych potrzeb.

Powód 6: Szczoteczki Oclean są wyjątkowo proste w obsłudze

Ponieważ producent wykorzystał innowacyjne technologie, obsługa tych szczoteczek jest wręcz intuicyjna. Poprzez aplikację mobilną możesz konfigurować swoją szczoteczkę i podglądać parametry mycia. Jednak samo urządzenie zostało wyposażone w czytelny, dotykowy wyświetlacz. Dzięki niemu sprawdzisz czas mycia, poziom naładowania baterii, a nawet wybierzesz program szczotkowania zębów.

Jak widzisz, jest wiele powodów przemawiających za zrobieniem takiego zakupu. Pamiętaj, że szczoteczki soniczne Oclean są nie tylko nowoczesne, skuteczne w swoim działaniu i bardzo funkcjonalne. To również urządzenia tanie, które warto zamówić już teraz. Korzystając z nich, zadbasz o zdrowy i piękny uśmiech! Warto również, aby urządzenia kupować ze sprawdzonego źródła, m.in. bezpośrednio w sklepie Oclean pod adresem: https://oclean.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%