Zamknij

Nauka angielskiego w Polsce? To możliwe

10.15, 15.12.2020 materiały partnera

Wydaje Ci się, że nie nauczysz się języka angielskiego póki nie wyjedziesz za granicę? Wskoczenie na tzw. głęboką wodę i próba odnalezienia się w nowym środowisku to wspaniałe doświadczenie, które prowadzi do niemal natychmiastowych efektów. Nie musisz jednak zmieniać miejsca zamieszkania, szukać nowych znajomych i rzucać wszystkiego, by poznać język angielski. Wystarczy skorzystać z oferty Angloville w Polsce. 

Angloville to kilkudniowe obozy szkoleniowe, dzięki którym poczujesz się jak za granicą. Z tą różnicą, że tutaj masz zapewnione wszystko, czego potrzebujesz – bez konieczności wyjazdu za granicę. Wyjazdy organizowane są w fascynujących i przyjaznych miejscach, a podczas zajęć będziesz rozmawiać jedynie z native speakerami, którzy poświęcą Ci całą uwagę. Gdzie takie obozy są organizowane?

Magiczne i przyjazne miejsca dla dobrego samopoczucia uczestników

Organizatorzy mają świadomość, że pierwsze dni obozu są trudne dla każdego. Przyjeżdżasz na kilka dni do nowego miejsca, gdzie prawdopodobnie nikogo nie znasz. Do tego masz posługiwać się jedynie językiem obcym. Gdyby miejsce nie spełniło najwyższych oczekiwań kursantów, pojawiłaby się również frustracja. Wyselekcjonowano więc ciekawe lokalizacje w popularnych miejscowościach w Polsce. Dzięki temu możesz liczyć na świetną zabawę i brak jakichkolwiek zmartwień związanych z kursem. 

Dodatkowo będziesz mieć kontakt z interesującymi ludźmi. Nasi native speakerzy to osoby doświadczeni i kompetentni specjaliści. Mamy więc 100-procentową pewność, że złapiecie natychmiastowy kontakt i znajdziecie mnóstwo wspólnych tematów na wielogodzinną konwersację. 

Jaki standard panuje na obozach?

Miejsca, w których odbywają się wyjazdy Angloville, są szczegółowo selekcjonowane pod kątem jakości. Muszą one spełniać najwyższe normy i standardy, by zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających kursantów. Zespół Angloville dba zatem o to, by przed rozpoczęciem turnusu dokładnie sprawdzić i zaplanować każdy szczegół. Weryfikujemy więc jakość pokoi, jedzenia i okolicę. Przykładamy uwagę do detali, które mogą mieć wpływ na zadowolenie z uczestnictwa. Możesz więc spać spokojnie – gwarantujemy satysfakcję z podjętej decyzji. 

Ile to kosztuje?

Wydaje Ci się, że skoro wyjazdy odbywają się w miejscach eleganckich i ich standard można określić jako podwyższony, to koszt obozu będzie poza granicami Twoich możliwości? Spokojnie! Jako że Angloville to stosunkowo duże przedsięwzięcie, a liczna grupa zajmie większość lub całość obiektu, koszty noclegu są o wiele niższe niż standardowo. Gwarantujemy zatem, że ceny obozu intensywnej nauki są maksymalnie zbliżone do zwykłego wyjazdu wakacyjnego w popularnym kurorcie turystycznym (lub w zależności od sezonu o wiele niższe). Sprawdź zatem oficjalny cennik na stronie i przekonaj się o tym na własne oczy. 

Mamy nadzieję, że w powyższym materiale odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Gdyby jednak w dalszym ciągu coś zaprzątało Twoje myśli i nie pozwalało podjąć decyzji o odbyciu kursu, szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Angloville. Pamiętaj, że możesz również skontaktować się z zespołem specjalistów.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%