Zamknij

Nowoczesny balkon w stylu francuskim – tego jeszcze nie widziałeś!

10.07, 06.09.2022 Aktualizacja: 10.55, 08.09.2022

Nowoczesny balkon w stylu francuskim – tego jeszcze nie widziałeś!

Nowoczesny balkon w stylu francuskim – tego jeszcze nie widziałeś!

 

Jako projektant nowoczesnego budownictwa pewnie nieraz spotkałeś się z brzydkim widokiem zacieków na fasadzie domu, tuż pod balkonem francuskim ze szkła. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak uchronić estetykę domu przed zniszczeniem oraz samego siebie przed niepochlebnymi opiniami, przeczytaj ten artykuł do samego końca.

 

Mamy coś, czego nie ma nikt inny!

Czy wiesz, że jednym z podstawowych wyznaczników, które przeważają o zakupie domu, jest estetyka fasady? Klient chłonie pierwsze wrażenia już przed wejściem do domu i od tego pierwszego spojrzenia w jego myślach toruje się droga do decyzji o zakupie lub wręcz przeciwnie – rezygnacji z zakupu. Zacieki na elewacji wyglądają naprawdę zniechęcająco, zwłaszcza w miejscach najbardziej reprezentacyjnych, takich jak balkon. Od dawna na polskim rynku budownictwa na wysokich miejscach plasują się balkony francuskie szklane. Ich wadą jest to, że po wielu latach korzystania wkręty mocujące o kiepskiej jakości zaczynają robić zacieki na elewacji. Aby zapobiec tym defektom, wyszliśmy poza utarte schematy i poszliśmy o krok dalej! Formatki szklane zaczęliśmy mocować w profilach typu TALL! Wkręty pomocnicze ukryliśmy w profilach, aby zabezpieczyć je przed ewentualną korozją. Lecz to nie wszystko! Ale o tym dowiesz się za chwilę. Teraz troszkę fantazji przed wielkim finałem…

 

Pozwól sobie na odrobinę fantazji – stwórz spersonalizowany portfenetr

Portfenetr szklany to dla nas szerokie pole do popisu. Proponujemy Ci dwa ciekawe rozwiązania, które możesz wykorzystać w projekcie wyjątkowego domu. Balustrada może przybrać formę niezauważalnej bariery ochronnej, wystarczy zamocować ją w profilu TALL i wybrać najlepszej jakości szkło, pozbawione jonów żelaza. Dzięki takiej kombinacji balustrada będzie praktycznie niewidoczna w dzień. Pozwoli to Twoim klientom zachować we wnętrzu mieszkania maksymalną świetlistość. Taka barierka nie ogranicza widoczności krajobrazu za oknem, co idzie w parze z bliskimi naturze aranżacjom salonów czy pokojów sypialnych. I tutaj mamy dla Ciebie kolejną nowość – klimatyczną barierkę podświetlaną! Wyobraź sobie, jak to będzie wyglądało w nocy… Jeśli jednak poszukujesz czegoś innego, możesz w swoim projekcie wykorzystać profile malowane. W ofercie posiadamy kilka możliwych opcji malowania, obok których nie można przejść obojętnie. Wiemy, jak bardzo liczy się dla Ciebie możliwość personalizowania wyglądu balkonu francuskiego. Zdajemy sobie sprawę, że na przykład balkon francuski antracyt będzie odpowiedniejszy do budynku nowoczesnego, natomiast wersje z imitacją drewna wybierzesz raczej do domów bliskich naturalnemu pięknu przyrody.

 

Zabezpieczymy Cię przed niespodziewanymi usterkami

 

Kropką nad „i” tego artykułu jest uświadomienie Ci, że jesteśmy Twoją gwarancją bezpieczeństwa. Wymyśliliśmy coś nowego, nie brakuje nam fantazji, ale bazujemy przede wszystkim na badaniach i obliczeniach, które sprawiają, że nasze projekty są trwałe i solidne. Czy wiesz, że zanim wyprodukujemy balkon francuski, dokonujemy obliczeń, które mają za zadanie pomóc nam w perfekcyjnym dopasowaniu do siebie wszystkich elementów? Bez obliczeń nie robimy ani kroku dalej. Przecież chodzi tutaj o bezpieczeństwo domowników, czyli Twoich klientów! Dbamy o to, aby jakość naszych produktów była niezmienna, a wykonanie nieskazitelne. Bo to właśnie niedopilnowanie szczegółów sprawia, że balkony w stylu francuskim po pewnym czasie przestają być bezpieczne, nie wspominając o utracie podstawowych walorów estetycznych. Nigdy nie cofamy się także przed odpowiedzią na trudne pytania, więc masz jakieś wątpliwości, zadzwoń do nas, lub umów się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.

 

Producent https://www.helta.pl/

 

 

komentarz (1)

Piotr SankowskiPiotr Sankowski

1 0

Ciekawy produkt.. 17:24, 08.09.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%