Promuj to ogłoszenie

Księgową zatrudnimy

Data dodania: 2021-09-21 19:45:20ID: 1482

672Pokaż numer[email protected]

Uwaga Uwaga!! Zatrudnimy na stanowisko: Księgowa

Ogólny zakres obowiązków:
- prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- wystawianie i księgowanie faktur kosztowych, sprzedażowych i dokumentów księgowych;
kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych;
sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych i innych,
tworzenie zestawień, analiz, raportów;
znajomość zagadnień z zakresu obowiązujących przepisów i zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT,CIT,PIT),
znajomość obsługi programów MS Office (Word, Excel), mile widziana znajomość obsługi programu księgowego INSERT Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT,
prowadzenie kasy.

Oczekiwania wobec kandydata: - wykształcenie wyższe (preferowany kierunek finanse i rachunkowość),
- minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym pakietu Office).

Na CV i list motywacyjny czekamy pod adresem firmy:
Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o. o. w Wałczu, ul. Budowlanych 9, 78-600 Wałcz lub adresem mailowym: [email protected]

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZKM Wałcz Sp. z o. o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.