Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży / Przedstawiciel Handlowy

Data dodania: 2022-04-05 13:54:07ID: 1807

67 Pokaż numer[email protected]

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnej osoby, która dołączy do naszego działu sprzedaży do biura w Wałczu.

Zakres obowiązków:
• Realizowanie planów sprzedażowych - obsługa bieżących Klientów oraz poszukiwanie nowych
• Rozwój sprzedaży na powierzonym terenie poprzez oferowanie nowych produktów z oferty oraz zwiększanie sprzedaży u obecnych klientów
• Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Klientami
• Analizowanie rynku i ofert konkurencji

Nasze wymagania:
• Chcemy abyś był/a osobą ambitną umiejącą otworzyć „każde drzwi”
• Chcemy abyś miał/a doświadczenie w sprzedaży ( mile widziane w branży FMCG)
• Chcemy abyś miał/a zdolności negocjacyjne
• Chcemy abyś był/a ambitny, dynamiczny i zorientowany na wynik
• Chcemy abyś samodzielnie organizował/a swoją pracę
• Chcemy abyś był/a otwarty/a na zmiany i nie bał/a się pracy pod presją czasu
• Chcemy abyś miał/a prawo jazdy kat B

To oferujemy:
• Fantastyczną atmosferę
• Od pierwszego dnia Umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Motywacyjny system wynagrodzeń – podstawa plus wysoka premia
• Samodzielność przy realizacji postawionych zadań
• Ubezpieczenie medyczne / karta multisport / ubezpieczenie
• Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy ( samochód służbowy, komputer, telefon)