Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Praca majster budowy-Szczecin-Pilne

Data dodania: 2018-11-20 15:11:38ID: 246

518Pokaż numer[email protected]

Firma budowlana z blisko 30-letnim doświadczeniem w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, realizująca projekty w Polsce i za granicą poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Majster Budowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Szczecin.

Twoje zadania:
? Organizacja pracy na budowie (sił własnych i podwykonawców)
? Nadzór nad porządkiem prac na placu budowy
? Koordynacja gospodarki materiałowej

Nasze wymagania:
? Wykształcenie średnie
? Doświadczenie na podobnym stanowisku
? Mile widziani Kandydaci z okolic Szczecina oraz Bydgoszczy

Co dostaniesz w zamian:
? Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do włożonej pracy i doświadczenia
? Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

Być może szukamy właśnie Ciebie!

Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 518-215-122 o treści MAJSTER
Czekamy na Twoje CV: [email protected]

Nr wpisu do Rejestru: 13 471