Zamknij

Wsparcie dla pokrzywdzonych

15:32, 25.05.2020 | Oprac. z
Skomentuj
REKLAMA

W ośrodku Caritas w Ostrowcu działa Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem, współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest minister sprawiedliwości.

Osoby, które doświadczyły przestępstwa oraz ich najbliżsi, zgłaszając się do Lokalnego Punktu Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem mogą liczyć na bezpłatną pomoc: prawną i psychologiczną, finansowanie okresowych dopłat do bieżących zobowiązań czynszowych i opłat za media, organizowanie i finansowanie szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe, pokrywanie kosztów związanych z opieką nad dziećmi w żłobkach, przedszkolach i szkołach publicznych, finansowanie kosztów zorganizowanego wyjazdu małoletniego, finansowanie bonów żywnościowych, kupna urządzeń i wyposażenia domowego.

Kontakt:
Tel.: 532 460 223
Mail: [email protected]
Adres: Ośrodek Charytatywny St. Liborius w Ostrowcu, 78-600 Wałcz

 

(Oprac. z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

TomaszTomasz

4 0

Tu nie trzeba dofinansowań, a jedynie nie skolesiowanych, sprawnie działających organów i instytucji do tego powołanych, które powinny stać na straży prawa i być niezawisłe. A co jest? Prywatne miasto. Mało tego, złodzieje udają hrabstwo, a w realu samogon za płotem pędzą. Na taczki.. 23:42, 25.05.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz