Zamknij
REKLAMA

Wynajmij sobie trochę komfortu

11:54, 13.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

Kim jesteśmy i co oferujemy?

Kondratowicz Transport to firma działająca na terenie Olsztyna, która oferuje Państwu wynajem busów. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, a także większe firmy i biura turystyczne. W naszej ofercie do wyboru jest opcja wynajmu zarówno z kierowcą, jak i bez niego. W przypadku firm decydujących się na opcję wynajmu bez kierowcy, konieczne jest, aby firma posiadała pracownika z uprawnieniami do prowadzenia takiego pojazdu. Najczęściej spotykamy się z klientami chętnymi wynająć busa 6 lub 9-osobowego, ale nie jest dla nas problemem zapewnienie transportu dla większej liczby osób- w naszej ofercie posiadamy pojazdy mogące pomieścić nawet do dwudziestu jeden osób. W busach 9-osobowych dostępne są także darmowe foteliki dla dzieci do lat 5. Nie pobieramy również żadnych opłat za bagaż, niezależnie od jego wielkości. W każdym z naszych pojazdów mają Państwo dostęp do wszelkich niezbędnych udogodnień, w tym darmowej sieci WiFi, DVD, a także klimatyzacji. Pomoc osobom starszym również jest dla nas standardem. 

Dzięki naszej firmie, mogą Państwo podróżować nie tylko po terenie Polski. Oferujemy przejazdy obejmujące niemalże całą Europę. Nasze busy sprawdzą się w każdej sytuacji. Bardzo często przewozimy Gości na zorganizowane imprezy rodzinne, takie jak na przykład wesela czy chrzty. Możemy dowieść Państwa na wymarzony urlop zagranicę lub w Polsce, na weekendowy wypad za miasto, czy też do klubu w centrum Warszawy. Wielu z naszych Klientów korzysta również z opcji dowozu na lotnisko lub odbioru z niego. Oprócz lotnisk w stolicy, dowozimy też m.in. na lotnisko Szymany czy Gdańsk. Często organizujemy też wyjazdy sezonowe- na przykład na jarmarki bożonarodzeniowe, czy też sylwestrowe zabawy. 

Cena przejazdu, ze względu na różnorodną charakterystykę dostępnych pojazdów, ustalana jest z każdym klientem indywidualnie. Przede wszystkim zależy ona od terminu wyjazdu, liczby pokonanych kilometrów czy też rodzaju trasy. Zawsze staramy się jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Standardową ceną za przejazd do 350 km jest 290 zł za dobę w przypadku busa 9-osobowego i 590 zł za dobę w przypadku wypożyczenia busa 21-osobowego. Za każdy przejazd możemy wystawić zarówno paragon, jak i fakturę VAT. Dla jeszcze niezdecydowanych, oferujemy również darmową wycenę (po wypełnieniu niezobowiązującego formularza wynajmu na naszej stronie internetowej).

Dlaczego warto wybrać właśnie Kondratowicz Transport?

Nasza firma niezmiennie cieszy się zaufaniem i uznaniem klientów. Możemy poszczycić się aż 7 nowoczesnymi i komfortowymi busami, sprawdzonymi pod kątem standardów bezpieczeństwa, tak, by Państwa podróż była jak najbardziej relaksująca. Oprócz szeregu udogodnień w naszych autokarach, mogą Państwo liczyć na pomoc naszych pracowników, zawsze gotowych, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Podróż odbywa się z punktu A do punktu B, a nasi doświadczeni kierowcy na całej trasie dbają o Państwa bezpieczeństwo i komfort, tak, by nawet najbardziej wymagający klienci mieli jak najlepsze wspomnienia z podróży naszymi busami. Niezależnie od terminu, trasy czy docelowego miejsca z pewnością uda nam się ustalić ofertę satysfakcjonującą dla obu stron. W naszych stosunkach z klientami stawiamy na elastyczność, szacunek i wzajemne zrozumienie, które gwarantują, że nawet najdłuższa podróż może stać się przyjemnością. 

Jak i gdzie można wynająć busa?

Podstawowym środkiem kontaktu między nami a Klientem jest strona internetowa firmy Kondratowicz Transport o adresie internetowym https://kondratowicztransport.pl/. W zakładce ,,Wynajem" ( https://kondratowicztransport.pl/wynajem-busow/) mogą Państwo łatwo i szybko zapoznać się z dostępną ofertą, obejrzeć zdjęcia naszych busów z wewnątrz i zewnątrz, a także wypełnić formularz wynajmu.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%