Zamknij
REKLAMA

Pojemniki plastikowe czy papierowe?

17:08, 27.01.2022 | .
Skomentuj
REKLAMA

 

Pojemniki cukiernicze

Piękne ciastka i ciasta, które kuszą niebanalnym wyglądem z ekspozycji. Cukiernicy wiedzą, że klienci przede wszystkim kupują wzrokiem, więc starają się aby prezentowane wyroby były jak najbardziej okazałe. Jednak nie zawsze kupujący chcą lub mają czas zjeść produkt na miejscu. Aby klient był w pełni zadowolony niezbędne jest posiadanie odpowiednich pudełek, które sprawią, że bezpiecznie przetransportuje on zakupiony towar, a po rozpakowaniu dalej będzie cieszył nienagannym wyglądem.

Pojemniki cukiernicze to produkt, który zawsze powinien być pod ręką. W większych punktach codziennie zużywane są ich ogromne ilości, więc powinny być zakupywane hurtowo. Dzięki temu można znacznie obniżyć koszty zakupu. Duży wybór pojemników dostępnych tutaj: https://www.opakowanianawynos.pl/164-pojemniki-na-ciasto.

Jeżeli chodzi o rozmiar idealny to warto zamówić różne rodzaje, tak aby móc je swobodnie dobierać do potrzeb oraz zamówień klientów. W hurtowniach dostępne są zarówno pojemniki, które przeznaczone są typowo pod torty oraz mniejsze wersje. Podstawą funkcjonowania dobrej cukierni jest dbanie o klienta, powinna więc posiadać ona różne rodzaje pojemników, aby móc swobodnie dostosowywać do potrzeb odbiorcy.

Pojemniki plastikowe czy papierowe?

Podstawowe pytanie, które powinniśmy sobie zadać podczas wybory rodzaju opakowania to to, z czego powinno być ono zrobione.

Tektura lita

Pojemnik cukierniczy wykonany z tektury litej to dość popularny widok. Jego zaletą jest fakt, że jest produktem w pełni ekologicznym, a spakowane produkty swobodnie oddychają, dzięki czemu nawet po dłuższym czasie spędzonym w opakowaniu, wyglądają nienagannie. Chociaż wciąż najpopularniejszy jest kolor biały to możemy spotkać opakowania, które są biało-brązowe oraz takie, które posiadają okienko, przez które słodkości prezentują swój urok. Przykłady takich opakowań dostępne są tutaj: https://www.opakowanianawynos.pl/8-pojemniki-cukiernicze

 

Opakowania plastikowe

Opakowania plastikowe wykonane są przeważnie z polietylenu. Są one atestowane i dopuszczone do kontaktu z żywnością, a także w pełni biodegradowalne. Ich jedyną wadą w porównaniu do produktów wykonanych z tektury jest fakt, że są całkowicie szczelne. W przypadku wypieków jest to wadą, gdyż powoduje to osadzanie się wody oraz nasiąkanie produktów. Produkty plastikowe to także więcej zajętej przestrzeni podczas magazynowania. Co z pewnością dla niektórych jest także jego ogromną zaletą - nie wymaga składania, na co także potrzebny jest czas oraz dodatkowe ręce do pracy. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%