Zamknij
REKLAMA

Wałeckie porozumienie leśników z policjantami

17.05, 23.11.2022 . Aktualizacja: 17.11, 23.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Na terenie Ośrodka Edukacji Przyrodniczo Leśnej i Ekologicznej „Morzycówka” zawarto porozumienie o współpracy pomiędzy nadleśnictwami, których tereny znajdują się w granicach powiatu wałeckiego i Komendą Powiatową Policji w Wałczu.

W imieniu nadleśnictw dokument został podpisany przez nadleśniczych: Nadleśnictwa Wałcz - Wojciech Gdaniec, Nadleśnictwo Człopa - Maciej Młynarczyk, Nadleśnictwo Płytnica – Paweł Kałużyński oraz Nadleśnictwo Mirosławiec - Paweł Olszacki. Ze strony Komendy Powiatowej Policji w Wałczu na dokumencie swój podpis złożył Komendant Powiatowy podinspektor Artur Grenda. Porozumienie podpisane zostało w obecności: Zastępcy Dyrektora ds. Ekonomicznych Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Teofila Stępnia, Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Wałczu podinspektora Tomasza Kniat , Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Wałczu komisarza Krzysztofa  Bilik, koordynatora dzielnicowych - Zastępcy Naczelnika Wydziału Prewencji aspiranta sztabowego Marcina Mironow oraz Komendanta Posterunku Straży Leśnej Nadleśnictwa Wałcz Krzysztofa Czub.

Celem porozumienia jest inicjowanie i realizacja działań: zapobiegających popełnianiu przestępstw i wykroczeń leśnych, zwalczaniu zagrożeń dla środowiska naturalnego lasów, pól i łąk, jak również realizowanie wspólnych działań w razie zaistnienia sytuacji kryzysowych na terenie powiatu wałeckiego.  

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (5)

PILNE!PILNE!

2 3

Dyrektor WCK złożył wypowiedzenie
"Dyrektor Wałeckiego Centrum Kultury odchodzi ze stanowiska. Maciej Łukaszewicz na ręce burmistrza złożył wypowiedzenie. Powodem decyzji jest konflikt z niektórymi radnymi miasta.  
Z nieoficjalnych informacji wynika, że dyrektor WCK nie wyobraża sobie dalszej pracy w placówce, w której budżet na organizację jakichkolwiek imprez jest tak mały. Jest rozczarowany postawą radnych, którzy jeszcze kilka miesięcy temu zapewniali, że dofinansują działalność WCK, a ostatecznie tego nie zrobili. Zdaniem dyrektora on sam również jest przedmiotem ataków ze strony niektórych rajców i to często z powodów nie merytorycznych. Maciej Łukaszewicz jeszcze w tym tygodniu chce zwołać konferencję prasową, na której wyjaśni przyczyny swojego odejścia z Wałeckiego Centrum Kultury" 20:11, 23.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KURWY i ZŁODZIEJE KURWY i ZŁODZIEJE

1 0

obserwuję działania wałeckich radnych, powiem krótko, ale szczerze! 00:31, 27.11.2022


AKAK

2 1

To P. dyrektor nie zauważył ,że ten post ma się do tematu jak ,,pięść do nosa" ? A tak przy okazji to porozumienie jest niezrozumiałe bo czyż służba leśna nie jest ustawowo zobowiązana do współpracy z policją przy zwalczaniu naruszania prawa leśnego i vice versa ? 00:05, 24.11.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ssssss

1 0

czy ty wogle orientujesz sie w tym ze to nie dyrektor napisałEW powinien o tym isać nie Asta24 14:23, 25.11.2022


KURWY i ZŁODZIEJE KURWY i ZŁODZIEJE

1 0

obserwuję działania wałeckich radnych, powiem krótko, ale szczerze! 09:58, 27.11.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%