Zamknij
REKLAMA

Wiktor Panek - festyn charytatywny

11.40, 16.01.2023 . Aktualizacja: 11.40, 16.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

Zapraszamy na festyn 28 stycznia w Sali Wiejskiej w Karsiborze od godziny 15:00.

Wesprzyjmy razem Wiktora im nas więcej tym lepiej. Pamiętajcie dobro powraca.

Wiktor to dzielny chłopiec, który swoim uśmiechem rozkochuje, każdego człowieka .

Zbieramy pieniądze na wszystko od opatrunków, sprzęt medyczny, po pieniądze na dojazdy do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz na dalsze leczenie Wiktorka.

Pierwszy cel jaki sobie postawiliśmy to zebranie 50 000 tysięcy złotych.

Chłopiec choruje na izomerie uszek przedsionków serca. Ma on złożoną wadą serca pod postacią zespołu heterotaksji, z zarośnięciem zastawki płucnej, odejściem aorty z prawej komory, mnogimi ubytkami w przegrodzie międzykomorowej i anomaliami spływu żył systemowych.
W pierwszym etapie leczenia w okresie noworodkowym wykonano zespolenie systemowo-płucne oraz implantowano stenty do zwężonej lewej tętnicy płucnej.

 

 Aktualnie, celem poprawy wzrastania tętnic płucnych wykonano ich chirurgiczną plastykę oraz zespolenie prawa komora - tętnice płucne. Okres pooperacyjny był powikłany przedłużoną niewydolnością oddechową i spadkami saturacji, ostatecznie Wiktorek wymagał wyłonienia tracheostomii.

 

Aktualnie Wiktorek wymaga stałej opieki kardiologicznej, rehabilitacji oddechowej i ogólnosprawnościowej, toalety dróg oddechowych, regularnej wymiany rurki tracheostomijnej, sporadycznie - tlenoterapii. Planowane są kolejne etapy leczenia chirurgicznego i interwencyjnego, o których terminie i zakresie będzie decydował stan kliniczny i wyniki aktualnych badań obrazowych.

 

Utworzyliśmy zrzutkę i pomału zbieramy pieniądze na poprawę życia Wiktora :

https://zrzutka.pl/z9f3j7?fbclid=IwAR26KiDuuK_iy8sus81wIOZ_LDuaQq5rPu5jeGLJ7VBMBb8lhhCpUFSPPPk

 Działamy również prężnie na facebooku utworzyliśmy grupę : Pomoc dla Wiktorka Panek | Facebook  https://www.facebook.com/groups/494906552780994/

  28 stycznia 2023 planujemy zorganizować Festyn Charytatywny dla Wiktora .

 Na festynie będziecie mogli skosztować specjałów pobliskich kół gospodyń , posłuchać muzyki , skorzystać z kawiarenki z przepysznym ciastem kawą i herbatą .

 Są również przewidziane atrakcje dla dzieci tj: animatorzy, loteria , jazda na kucykach.

 Gwoździem programy będzie aukcja na której będzie można wylicytować vouchery podarowane przez darczyńców oraz cenne nagrody.

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%