Zamknij

Drewniane dekoracje i prezenty tworzone z sercem - Carpentry Shop

07:28, 23.08.2019 | P.K
REKLAMA
Skomentuj


Jesteśmy młodym małżeństwem, poślubny plan kupna mieszkania ziścił się w naszym rodzinnym mieście Wałczu. Dlaczego Carpentry Shop ? Nazwa firmy po polsku to Stolarnia, nasze małe biuro po szlifowaniu w takową właśnie się zamienia. Na początku, kiedy jeszcze mieszkaliśmy w Szczecinie był to luźno rzucony temat prowadzenie własnej działalności po powrocie do Wałcza. Z czasem myśl owocowała, było coraz więcej pomysłów na produkty z drewna, sprawdzanie rynku i popytu.
 

Od początku było pewne, że będziemy bazować na drewnie, ponieważ jest to surowiec ponadczasowy i zawsze modny. Rok wstecz braliśmy ślub i z pomocą najbliższych dekorowaliśmy salę, robiliśmy drewniane winietki, wszystko na własną ręke. Wiemy ile nerwów i stresu dochodzi organizując samemu imprezę, dodatkowo w Wałczu nie ma takiego dostępu do sklepów z dekoracjami, a już na pewno z pełną personalizacją. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, niektórzy z nich byli pomysłodawcami nowych produktów i to dzięki nim powstawały nowe pozycje w sklepie. Można śmiało napisać do nas swój pomysł, stworzymy projekt i spersonalizujemy produkt za darmo.


 

W naszym sklepie znajdziecie albumy z czarnymi grubymi stronami do wklejania zdjęć z kalkowymi przekładkami w drewnianej oprawie. Napisy, litery z drewnianej sklejki, malowane bądź surowe drewno jako dekoracja na ścianę, mamy też wersje kolorową-dziecięcą.
Znajdziecie u nas wszelkiego pokroju skrzynki na alkohole dla nowożeńców czy solenizantów. Skrzynki na jedno lub dwa wina, kratka na whisky z napisem, skrzynka na wino i dwie lampki. Życzenia w środku, na zewnątrz zabawny motyw lub imiona i data ślubu pary młodej. Na co Wam wyobraźnia pozwoli jesteśmy w stanie to odtworzyć.

Drewniane zaproszenia na chrzciny, urodziny, ślub, wódkowóz, toppery czy breloczki jako podziękowanie za przybycie. Dostępna tylko u nas drewniana wersja koperty do wręczania w formie prezentu pieniędzy bądź voucherów. Drewniane książeczki z grawerem jako piękna pamiątka urodzinowa, czy z mini kopertą w środku jako trwała kartka dla nowożeńców.
Ogromnym hitem są nasze księgi gości, a w szczególności te z ankietami weselnymi bądź urodzinowymi. Zabawne pytania czy quizy to super pamiątka dla właścicieli księgi i świetna zabawa dla gości, którzy ją wypełniają!

Produktów jest wiele więcej, jeżeli wcześniej o nas nie słyszałeś koniecznie odwiedź nasz fanpage na facebooku pod nazwą Carpentry Shop oraz nasz sklep internetowy www.carpentry-shop.pl.
Śmiało sprawdź, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych...o ile dotyczy dekoracji z drewna! Do zobaczenia przy odbiorze Twojego zamówienia ! :)

 

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone