Zamknij

Swoje biuro, ale taniej i lepiej

10.03, 04.11.2022 . Aktualizacja: 11.09, 08.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Są zawody, które nie wymagają ciągłego przesiadywania w biurze. Są to zarówno osoby wykonujące wolne zawody, jak graficy, analitycy, czy lekarze, którzy korzystają z  gabinetów prowadząc prywatne praktyki lekarskie. Także w Wałczu już jest taka możliwość wynajmowania pomieszczeń na godziny, choć na jeszcze bardziej rozbudowaną formę, trzeba jeszcze chwilkę poczekać.

Miejsce, które każdy kojarzy

Największym problemem dla osób, które chcą wynajmować sale na wyznaczone godziny jest lokalizacja budynku, aby każdy wiedział, gdzie się znajduje i dostęp do niego był jak najbardziej łatwy i szybki. Najlepsze lokalizacje, to centra miast. Tutaj można dostać się zarówno pieszo jak i z autobusu lub pociągu, można podjechać także samochodem. Jeśli kogokolwiek spytamy w Wałczu, gdzie jest Sinogal, to jesteśmy pewni, że większość mieszkańców Wałcza, bez problemu wskaże lokalizację.

 

Raj dla ludzi działających online

To rzeczywistość, która dzieje się tu i teraz. Świat prawdziwy staje się coraz bardziej powiązany ze światem online. Zakupy w sieci robi coraz więcej osób i każdy z nas choć raz skorzystał z tej opcji. Dziś wiele firm nie potrzebuje stałego lokum, ale miejsca, gdzie może spotkać się ze strategicznymi klientami. Obecnie przy zamykanych kawiarniach i restauracjach, które często wykorzytuje się do załatwienia spraw biznesowych, coraz trudniej znaleźć odpowiednie miejsce, aby spokojnie usiąść i porozmawiać. Być może biura wynajmowane na godziny będą zbawieniem dla biznesów, które mogą pracować wszędzie. Jeśli tylko będzie taka potrzeba, przy ul.Kościuszki 4 może powstać miejsce, gdzie przy filiżnace pysznej kawy będzie można porozmawiać ze swoimi klientami. Pokoje spotkań, stają się dziś coraz bardziej popularne w dużych miastach, Może nadszedł czas także dla takich miast jak Wałcz

 

A jakby tak połączyć kontakty do firm?

 

Przedsiębiorcy często narzekają na brak czasu, ale gdyby tylko dać im informacje, które firmy mogą być dla nich przydatne pod względem kontaktów, to na pewno nikt nie pogardzi taką informacją. Dziś sprzedaje się więcej dzięki trafnym partnerom i kontaktom. Networking w lokalnym wydaniu może dać naprawdę niesamowite efekty, więc może warto stworzyć takie miejsce, gdzie będą odbywać się niezobowiązujące spotkania przedsiębiorców z przedsiębiorcami? Napiszcie do nas jakie macie pomysły.

 

Pomóż nam rozwinąć optymalnie miejsce dla biznesu. Zeskanuj kod na samym dole tekstu i wypełnij ankietę.  Jest szansa aby, takie centrum obsługi firm z pokojami biznesowymi wynajmowanymi na godziny powstało w Wałczu na ul.Kościuszki 4.

Dużym atutem tego miejsca, jest jeszcze to, że jeśłi firma zacznie działać pod tym adresem, to jest tutaj sporo miejsca na rozwinięcie biznesu o dodatkowe powierzchnie magazynowe, czy nawet nieuciążliwe działania produkcyjne.

 

Obserwujcie na bieżąco, co się wydarzy i dajcie znać, jakie są Wasze opinie na temat biura obsługującego kilkanaście podmiotów. Jeśli jest ktoś, kto chciałby już z takiego outsourcingu  skorzytać, to piszcie na

 

[email protected]

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%