Zamknij

Stypendia wręczone

14:13, 05.03.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj (5 bm.) w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji burmistrz Wałcza Maciej Żebrowski wraz wiceburmistrzem Agnieszką Łyskawą wręczyli stypendia sportowe.

W tym roku na stypendia ratusz przeznaczył blisko 130 tys. zł. Pieniądze trafią do 42 młodych sportowców z wałeckich klubów. Gratyfikacje wynoszą od 100 do 800 zł i będą wypłacane co miesiąc (w marcu będzie wyrównanie za styczeń i luty) aż do grudnia.

- Stypendia trafiają do osób faktycznie zaangażowanych - mówił podczas spotkania M. Żebrowski. - Wałcz jest miastem sportu i wierzę, że dzięki wam tak już zostanie. To znaczna kwota, ale będę dążył do tego, żeby z roku na rok była coraz wyższa i będę to robił z przyjemnością. To długoterminowa inwestycja, która wszystkim się opłaci. Gratuluję także rodzicom i trenerom, za czas i wasze poświęcenie.

Po oficjalnym spotkaniu był słodki poczęstunek.

Stypendia otrzymali; UKS Victoria: Alicja i Julia Beim, Nikola Martuszewska i Marta Romek; UKS Ateny: Barbara Jęchorek, Wiktoria Górecka, Agnieszka Cybulska, Małgorzata Stasiak, Dominika Majchrzyk. Ewelina Lefik, Paulina Żydowiec, Juliana Wójcik, Julia Szuber, Julia Zuzanna Sulik, Maja Storczyk; WTS Orzeł: Kacper Łyskawa, Kajetan Różański, Izabela Krzyżanowska, Dawid Kliczkowski, Krystian Krzyżanowski, Milosz Polaczek, Hubert Pora, Noel i Emil Czepe; UKS SP Orzeł 2000: Wiktoria Berestecka, Alicja Cieplińska, Anita Łukaszewicz, Natalia Wizjan, Marta Filipowiecz, Paula Guzowska, Dominika Kozińska, Sandra Zimoch, Klaudia Dziubak, Martyna Odolczyk, Natalia Rohn, Zuzanna Zabel, Marta Sukiennik, Wiktoria Włodarczyk; KS Korona Wałcz: Inez Jóźwiak, Dominika Pogrzebska, Grzegorz Żmuda, Anna Góralska.

Wszystkim gratulujemy!

mk

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

obserwatorobserwator

4 1

Szkoda, że na zdjęciach brakuje wioślarek z UKS Ateny Wałcz. 21:27, 05.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone