Zamknij

Rosyjskie złoto

10:10, 10.12.2019 | z
REKLAMA
Skomentuj

Zawodnicy KS Korona przywieźli z silnie obsadzonego pięściarskiego turnieju, który został rozegrany w Kaliningradzie, dwa złote medale.

Międzynarodowy turniej odbył się po raz 24, do rywalizacji stanęli z Litwy, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Niemiec i Rosji. Wałczanie byli jedynymi reprezentantami naszego kraju. Na najwyższym stopniu podium w kategorii kadetów stanął Daniel Jesiotr, a w kategorii juniorów, mający już w swoim dorobku złoty medal mistrzostw Polski i Puchar naszego kraju Grzegorz Żmuda.

- Nie od dziś wiadomo, że rosyjski boks stoi na bardzo wysokim poziomie, a wschodnia szkoła pięściarstwa należy do najlepszych w świecie - ocenia trener i prezes KS Korona Łukasz Butryński. - Dlatego bardzo nas cieszy, że mimo tak wymagających rywali i gorącego terenu przywozimy z tak silnego turnieju dwa złote medale.

W przeszłości w Wałczu ekipa z Kaliningradu gościła na organizowanym przez klub turnieju Złota Korona, więc tym razem wałczanie skorzystali z zaproszenia. Wyjazd był kosztowny i dlatego trenerzy i zawodnicy dziękują za wsparcie Urzędowi Miasta, Starostwu, Stowarzyszeniu Inicjatyw Gospodarczych oraz firmie Victoria Cymes.

(z)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

asdasd

1 6

Ta, silnie obsadzony. Polski boks już nie istnieje. Promuj takie badziewie jak Sęk. Ale mimo wszystko gratulacje. 11:31, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZiutekZiutek

9 0

Brawo! Dobra robota! 12:15, 10.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone