Zamknij

Srebro w jiu jitsu

16:14, 08.06.2021 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Zawodnik i jednocześnie trener KS Korona Patryk Piasecki podczas międzynarodowych mistrzostw Polski w brazylijskim jiu jitsu zdobył srebrny medal.

Klub Sportowy Korona znany jest raczej z sukcesów swoich zawodniczek i zawodników, którzy podczas pięściarskich zmagań zdobywają medale na najważniejszych krajowych i nie tylko krajowych zawodach. Jesienią ubiegłego roku powstała w klubie sekcja jiu jitsu i na pierwszy sukces nie trzeba było długo czekać. W Tarnowie Podgórnym odbyły się międzynarodowe mistrzostwa Polski i podczas tej imprezy Patryk Piasecki zdobył srebrny medal w kategorii No-Gi (bez kimon). W zawodach uczestniczyło w kilkunastu kategoriach kilkuset zawodników, a ten medal to pierwszy krążek zawodników sekcji „parterowej” Korony rangi mistrzowskiej.

Opiekunowie i trenerzy KS Korona zapraszają dzieci i młodzież w poniedziałki, środy i piątki na pięściarskie treningi, a trochę starszych we wtorki i czwartki na zajęcia brazylijskiego jiu jitsu. Wszystkie treningi rozpoczynają się o godz. 18.00 w sali przy ulicy Bydgoskiej.

Oprac. p

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%