Zamknij

Nowy trener ORŁA

10.10, 04.11.2022 . Aktualizacja: 21.33, 06.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

We wtorek 25 października 2022 r. prezes SKS Orzeł Wałcz Adam Łukaszewicz przedstawił zawodnikom oraz członkom Zarządu nowego trenera zespołu seniorów, którym został Wiktor Ptak.

 

Wiktor Ptak posiada uprawnienia trenera I klasy/ UEFA A. Jest trenerem z ponad 20-letnim stażem pracy w tym zawodzie. Jako trener pracował na każdym etapie szkolenia od grup naborowych do zespołów seniorskich. Pracował także na każdym etapie edukacyjnym z klasami sportowymi o specjalizacji piłka nożna. Wykładał i egzaminował trenerów na poziomie instruktora i trenera II klasy piłki nożnej na kursach trenerskich. Jest absolwentem studiów podyplomowych na kierunkach: Menedżer Sportu, Menadżer Imprez Sportowych oraz Trener Taktyk. Posiada uprawnienia Trener Coerver Coaching, Ekspert Functional Movement System, instruktora rekreacji fitnes w zakresie ćwiczeń siłowych oraz instruktora odnowy biologicznej.

W klubie Orzeł Wałcz trener  Wiktor Ptak będzie pełnił funkcję koordynatora szkolenia oraz będzie odpowiedzialny za zbudowanie sztabu szkoleniowego I zespołu.

Życzymy klubowi powodzenia i zgranej drużyny, która osiągnie więcej niż założy na początku.

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%