Zamknij

RECEPCJONISTA

Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: 1. Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości 2. Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych) 3. Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu 4. Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia działowi gastronomii oraz służby pięter 5. Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu, zapytań grupowych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 25.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • logiczne myślenie
      • bardzo dobra organizacja pracy
      • obsługa komputera i urządzeń biurowych
      • ambicja i konsekwencja w działaniu
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : doświadczenie w branży hotelarskiej mile widziane [Inne] : asertywność i komunikacja chęć rozwoju dbałość o jakość wykonywanej pracy komunikatywność rzetelność
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: EKOMECH SP. Z O.O. KŁĘBOWIEC
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 78-600 Kłębowiec 102, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: BEATA BERDYCH - HUZAR
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        - planowanie i obsługiwanie procesów logistycznych związanych zw sprzedażą - realizowanie prac związanych z gospodarką magazynową - sporządzanie dokumentacji procesów logistycznych w łańcuchu dostaw - obsługiwanie dostaw i klientów - analizowanie danych dotyczących zapotrzebowania na produkty - planowanie tras transportu - kontrolowanie towaró ich stanu i ilości
        StPr/24/0243
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        Magazynier-kierowca kat. B
        StPr/24/0236
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        - organizowanie stanowisk pracy zgodnie z przepisami BHP< ochrony ppoż, ergonomią i ochroną środowiska - motywowanie osób niepełnosprawnych do podejmowania nowych qwyzwań na stanowisku pracy - wspieranie osób niepełnosprawnych w zakresie prawidlowych relacji ointerpersonalnych z pozostałym zespołem - wsparcie osób niepełnosprawnych na stanowisku pracy oraz pomocw utrzymaniu zatrudnienia - pomoc w higienie osobistej, sporządzaniu i jedzeniu posiłku - wsparcie poruszania się
        StPr/24/0238

        1.Prowadzenie całości spraw związanych z rachunkowością, finansami, podatkami, ubezpieczeniami i rachubą płac w zakresie działalności Środowiskowego Domu Samopomocy, 2.Kontrola formalno rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe dotyczących Środowiskowego Domu Samopomocy
        StPr/24/0235
        wynagrodzenie od od 6 500 PLN

        Sprzedawca/magazynier
        StPr/24/0234

        -wymiana oleju, filtrów, tarczy i klocków hamulcowych, -naprawa zawieszenia, -wymiana płynów eksploatacyjnych, -diagnostyka komputerowa, -sprzątanie stanowiska pracy, -przestrzeganie regulaminu pracy, przepisów bhp
        StPr/24/0226

        - rozstawianie rusztowań - malowanie elewacji - mallowanie mieszkań - rozbiórki - podłogi-sufity, gips karton - szpachlowanie ścian
        StPr/24/0227

        - pomoc w rejestrowaniu korenspondencji przychodzącej - obsługa centrali telefonicznej - pomoc w archiwizowaniu kopert dowodowych osób zmarłych - sporządzenie protokołu ubytków księgozbioru szkolnego - inne prace administracyjno-biurowe
        StPr/24/0229

        - weryfikacja śladu gps przejazdu podjazdów odbierajacych odpady komunalne - weryfikacja widoku z kamer pojazdów odbierających odpady komunalne i zgłaszanie interwencji do zarządów nieruchomości - analiza dokumentacji będącej w posiadaniu urzędu pod katem ilości osób w deklaracjach za odpady komunalne - przygotowanie korennspondencji Wydziału do wysłania - porządkowanie dokumentacji Wydziału - udział w wizji w terenie przed i po zajęciu pasa drogowego - uaktualnienie kartoteki zużycia energii elektrycznej oswietlenia miejskiego - wizje w terenie pod kątem ogólnie pojętego porządku - pomoc w wykonywaniu innych czynności administracyjjnych
        StPr/24/0230

        1. Sprawna, profesjonalna i życzliwa obsługa gości 2. Wystawianie kart pobytu, rejestrowanie, meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej i bezgotówkowej, wystawianie FV i PF (również raportów kasowych dobowych i miesięcznych) 3. Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych, dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji, ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu 4. Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia działowi gastronomii oraz służby pięter 5. Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu, zapytań grupowych.
        StPr/24/0222
        wynagrodzenie od od 27,7 PLN