Zamknij

Goniec

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Odbieranie i terminowe dostarczanie przesyłek, dokuemntów i pism do adresatów, planowanie rozkładu dnia pracy, prowadzenie ewidencji dostarczanych przesyłek, wystawianie awizo.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: osoba zorganizowana, odpowiedzialna, komunikatywna, asertywna, dyskretna, brak przeciwwskazń zdrowotnych, umiejetność jazdy rowerem elektrycznym i poruszania się po drogach publicznych.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Magdalena Koźbiał
    Numer telefonu: 672585066 w. 116
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie do pracy
    przekazania dokumentów:
    montaż instalacji elektrycznych
    StPr/24/0455
    wynagrodzenie od od 4 730 PLN

    strzyżenie włosów - dorośli, dzieci
    StPr/24/0456

    zdolności manualne przyuczenie do zawodu
    StPr/24/0457

    Odbieranie i terminowe dostarczanie przesyłek, dokuemntów i pism do adresatów, planowanie rozkładu dnia pracy, prowadzenie ewidencji dostarczanych przesyłek, wystawianie awizo.
    StPr/24/0458
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    organizacja pracy biurowej, wsparcie zespołu, koordynacja korespondencji oraz dokumentacji, budowanie pozytywnych relacji z zespołem, przyjmowanie gości, udzielanie informacji na temat ofert firmy, planowanie i organizacja spotkań, zarządzanie kalendarzem zespołu
    StPr/24/0459
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    wykonywanie zabiegów profilaktycznych, higenizacje, edukacja pacjentów
    StPr/24/0460
    wynagrodzenie od od 5 880 PLN

    obsługa programów oraz urządzeń biurowych, stosowanie techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu, przygotowywanie projektów graficznych, wysyłanie e-mail, organizowanie pracy punktu ksero, kompletowanie zamówień, materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do pracy, usterek działania urządzeń biurowych, udzielanie informacji telefonicznych oraz elektronicznie, stosowanie przpisów prawa dot. tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bhp oraz ppoż i ochrony środowiska, przyjmowanie i wydawanie zamównień, a także utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
    StPr/24/0461
    wynagrodzenie od od 4 945 PLN

    nadzór, ochrona, prace porządkowe, drobne prace konserwatorskie, pilęgnacje terenu zieleni
    StPr/24/0462

    przygotowywanie ofert handlowych i zapytań ofertowych, prowadzenie negocjacji handlowych, informowanie klientów indywidulanych oraz instytucjonalnych o ofercie sprzedażowej oraz o cechach sprzedawanych towarów i usług, obłsuga klienta poprzez stosownie róznych form i technik sprzedażowych, realizowanie zamówień, przyjmowanie należności, pakowanie i wydawanie towaru, przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji, sporządzanie dokumentacji potw. sprzedaż, organizacja działań rekalmowych i marketingowych, współpraca z podwykonawcami i działem produkcji, przestrzeganie zasad bhp, ppoż i ochrony środowiska.
    StPr/24/0463

    wg programu stazu
    StPr/24/0452
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN