Mieszkańcy regionu oraz osoby szukające własnego „M” w powiecie wałeckim mają kolejną szansę na zakup nieruchomości. Burmistrz Miasta i Gminy Człopa ogłosił drugi przetarg ustny na sprzedaż lokalu mieszkalnego przy ul. Podgórnej.
Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej, pośredniej strefie miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej. To idealna propozycja dla rodzin lub osób szukających mieszkania na parterze z łatwym dostępem do infrastruktury.
Szczegóły nieruchomości
Lokal o powierzchni użytkowej 66,13 m² oferuje przestronny układ pomieszczeń, w skład którego wchodzą:
3 pokoje,
kuchnia, łazienka oraz spiżarnia,
korytarz.
Do mieszkania przynależy duża piwnica (12,22 m²), a przyszły właściciel nabędzie również udział w nieruchomości wspólnej. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 639 m², do której prowadzi utwardzona droga (ul. Podgórna).
Cena i formalności
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 200 000,00 zł. Aby wziąć udział w licytacji, należy dopełnić formalności związanych z wadium:
Wysokość wadium: 10 000,00 zł (5% ceny wywoławczej).
Termin wpłaty: do 15 stycznia 2026 r. (liczy się data zaksięgowania na koncie Urzędu).
Numer konta: Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie O/Człopa, nr 22 8944 0003 3900 3883 2000 0030.
Kiedy i gdzie odbędzie się przetarg?
Licytacja odbędzie się 20 stycznia 2026 roku o godzinie 10:00 w sali nr 19 Urzędu Miasta i Gminy Człopa.
Ważna informacja dla kupujących: Nieruchomość nie posiada obciążeń w księdze wieczystej (Działy III i IV są wolne od wpisów), co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji.
Szczegółowe informacje można uzyskać bezpośrednio w Urzędzie Miasta i Gminy w Człopie (ul. Strzelecka 2) lub pod numerem telefonu 67 259 16 90. Pełna treść ogłoszenia dostępna jest również w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.bip.czlopa.pl. lub TUTAj cały przetarg
źródło: UMiG Człopa
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz