Zamknij

Nie tylko dla siłaczy

13:20, 09.07.2019 | P.K

W klubie Athletic Gym&Fitness przy ulicy Kołobrzeskiej 56 działa sklep SFD. Z tej okazji właściciele zaprosili swoich klientów na specjalny trening z wyjątkowym gościem.

SFD to największy, najlepszy i najbardziej popularny sklep z suplementami, żywnością dietetyczną i witaminami w Polsce. Od ubiegłego roku firma realizuje projekt własnych i franczyzowych sklepów stacjonarnych, których obecnie jest około 30, głównie w dużych miastach.

- Nie każdy może założyć taki sklep, najważniejszy jest dla nas odpowiedni zespół ludzi. Szukamy partnerów, którzy znają się na żywieniu i suplementacji, oferują fachowe doradztwo na miejscu, przejdą weryfikację i mają z nami dobrą historię handlową, a przede wszystkim cenią sobie dobre relacje z klientami - zapewnia kierownik regionalny SFD Arkadiusz Hołojuch. - Wielokrotnie bywałem w tej siłowni. Właściciele zbudowali tu społeczność, która ceni sobie takie drobne gesty, jak przywitanie, rozmowa, znajomość potrzeb klientów oraz oczywiście asekurację i pomoc przy wykonywaniu ćwiczeń. Proszę mi wierzyć, takie rzeczy w różnych klubach wcale nie są tak oczywiste.

- To nie jest sklep tylko dla sportowców, ludzi, którzy zajmują się tym na poważnie albo nawet półprofesjonalnie - wyjaśnia właściciel klubu Athletic Gym&Fitness Roland Gracz. - Mamy żywność dietetyczną, prozdrowotną, witaminy, produkty dla osób, które chcą zrzucić tkankę tłuszczową albo przeciwnie: chcą zbudować tkankę mięśniową, zrobić formę i dla tych, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać, urozmaicić swoją dietę lub wzbogacić ją o pewne składniki odżywcze. Mamy białka, aminokwasy, spalacze tłuszczu, przedtreningówki, witaminy, ale też słodycze bez cukru, sosy „0” i akcesoria treningowe. Oferta jest bardzo szeroka.  

Podczas oficjalnego otwarcia sklepu SFD odbyła się XIII ustawka treningowa SFD, czyli w wolnym tłumaczeniu trening Super Fajnych Dzików, zapaleńców, którzy jeżdżą po Polsce, pokazują jak ćwiczą, prezentują swoje treningi. Gościem specjalnym była kulturystka Tatiana Zalas, która z sukcesami występuje na Mistrzostwach Polski Weteranów w Kulturystyce i Fitness.

Frekwencja była bardzo wysoka, na klientów czekały gratisowe przedtreningówki, degustacje, konkursy i inne niespodzianki od SFD.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone