Zamknij

Lato pożegnane

10:31, 08.10.2019 | k
REKLAMA
Skomentuj

W minioną sobotę mieszkańcy wałeckiego Zatorza, zaproszeni goście oraz wszyscy, którzy  przyszli na osiedle pożegnali lato. Festyn Pieczonego Ziemniaka jak zawsze cieszył się dużym  zainteresowaniem mieszkańców, a organizatorzy zadbali o atrakcje dla dzieci i dorosłych.

- Festyn Pieczonego Ziemniaka to impreza, która ma już swoją tradycję; w ten sposób mieszańcy Zatorza oraz goście żegnają lato - mówi organizator, prezes Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Zatorze Halina Kuch. - To okazja do zabawy, integracji mieszkańców, wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, a także nabycia nowych umiejętności. Zawsze jest taka niepewność, jaka będzie pogoda, ale w tym roku dopisała.

Jak zawsze organizatorzy, Stowarzyszenia Mieszkańców Osiedla Zatorze wspólnie z WCK, UM i MOSiR-em, zadbali o to, aby każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Blok konkursów z nagrodami dla dzieci i dorosłych, przeciąganie liny, wojskowa grochówka, mnóstwo słodyczy, domowe wypieki czy strzelnica zorganizowana przez LOK to tylko niektóre z nich. W ramach kampanii informacyjnej „Mieć naturę” przygotowano stoisko, na którym w formie konkursów promowano segregację śmieci. Nowością były także warsztaty wikliniarskie, które przeprowadził Andrzej Dąbrowski z Broczyna. Oczywiście nie mogło zabraknąć ogniska i pieczonych kiełbasek, jabłek i ziemniaków. Zabawa trwała do wieczora.

(k)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone