Zamknij

Kameralne święto

09:18, 27.07.2020 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

W tym roku święto wałeckich policjantów z uwagi na zagrożenie epidemiczne miało charakter kameralny, wzięło w nim udział niewielu gości.

 

24 lipca w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałczu policjantom i policjantkom wręczono rozkazy komendanta wojewódzkiego nadinsp. Tomasza Trawińskiego oraz komendanta powiatowego nadkom. Arkadiusza Góreckiego o mianowaniu na wyższe stopnie służbowe. Ponadto postanowieniem prezydenta Srebrny Medal za Długoletnią Służbę otrzymał nadkom. Wojciech Wnuk, pierwszy zastępca komendanta powiatowego. Były też wyróżnienia od władz samorządowych. Pamiątkowym ryngrafem komendant wojewódzki Policji wyróżnił pracownice cywilne Zenonę Krysiak i Aleksandrę Gutowską, które w trakcie swojej wieloletniej pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Wałczu wykazały się ogromnym zaangażowaniem. Podczas uroczystości komendant powiatowy nadkom. A. Górecki w swoim przemówieniu podkreślał głównie profesjonalizm funkcjonariuszy i ich poświęcenie dla służby, podziękował także rodzinom policjantów.

W tym roku przypada 95. rocznica służby kobiet w Policji. Komendant wyraził uznanie dla umiejętnego łączenia służby w policji z wykonywaniem rodzinnych obowiązków. Przekazał również słowa wdzięczności rodzinom funkcjonariuszy za zrozumienie specyfiki tego trudnego zawodu.

asp. B. Budzyń

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz