Zamknij
REKLAMA

Hoc otwiera swoje biuro

20:25, 22.12.2021 | .
Skomentuj
REKLAMA

Poseł Czesław Hoc (PiS) otworzył dzisiaj (22 grudnia) w Wałczu biuro poselskie. Jego siedziba mieści się przy ul. Wojska Polskiego 8-10.

- To dla mnie miły obowiązek i zobowiązanie, które ma wypełniać każdy poseł - mówił Cz. Hoc. - Chcemy być cały czas w służbie. Blisko ludzi, blisko ich spraw, blisko samorządów, blisko spraw obywateli dla dobra przepięknej ziemi wałeckiej. To dla mnie etyczne zobowiązanie, że mamy pomagać, wspierać, wzmacniać. Wypełniać zobowiązania wobec naszych wyborców i społeczeństwa. Zobowiązuję się oraz deklaruję przyjazną i konkretną w wymiarze aksjologicznym pracę na rzecz dobra naszego wspólnego. Cieszy mnie i jestem bardzo zaszczycony, że przyszliście państwo w takiej liczbie i w takim wymiarze.

W uroczystości uczestniczyli m.in.: radny Sejmiku Wojewódzkiego Henryk Carewicz, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie Marek Subocz; starosta wałecki Bogdan Wankiewicz; burmistrz Wałcza Maciej Żebrowski; burmistrz Człopy Jerzy Bekker; zastępca burmistrza Mirosławca Dariusz Bartosik; wójt Jan Matuszewski; przewodniczący Rady Miejskiej w Wałczu Maciej Goszczyński; przewodniczący Rady Gminy Wałcz Robert Gąsiorowski; radny powiatowy Jerzy Goszczyński; radna RM w Wałczu Maria Minkowska; proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu ks. prałat Antoni Badura.

Były podziękowania, upominki i gratulacje. Włodarze miast i gmin dziękowali posłowi za otwarcie biura, a przede wszystkim za pomoc w pozyskiwaniu dofinansowania. Zwracali uwagę, że wielokrotnie z nim współpracowali na różnych płaszczyznach i brak biura nie był w tym przeszkodą.

- Otrzymaliśmy świetne pieniądze, które pozwolą w przyszłym roku podnieść poziom inwestycyjny na terenie gminy wiejskiej Wałcz - nie krył radości wójt gminy Wałcz Jan Matuszewski.

- Bycie posłem to służba, bycie jak najbliżej ludzi, tłumaczenia przepisów, czasami konieczność interweniowania i tego sukcesu w interwencjach życzę - zwrócił się do Cz. Hoca burmistrz Człopy J. Bekker.

- Osoba posła Cz. Hoca wpisuje się w ziemię wałecką. To osoba, która często tu bywa, zawsze wysłucha i jest skuteczna - zachwalał prezes WFOŚ M. Subocz. - Także dzięki zaangażowaniu Cz. Hoca powiat wałecki może się rozwijać, mamy wiele inwestycji drogowych, w 107 Szpital Wojskowy. Życzę kolejnych sukcesów, proszę się nie zmieniać.

- Ta współpraca będzie na wysokim poziomie – nie miał wątpliwości starosta wałecki dr Bogdan Wankiewicz. – Ludzie są często zagubieni i trzeba im dać możliwość odnalezienia się w rzeczywistości. Pomóc powinni Ci, którzy tworzą prawo. Jeżeli będziemy czuć wsparcie parlamentarzystów, to razem będziemy mogli przesuwać góry. Pan poseł ma takie możliwości w swoim ugrupowaniu, żeby zrobić taki krok, aby ludzie zaczęli się na przykład szczepić. I sprawić, żebyśmy byli wyszczepieni w osiemdziesięciu procentach i wtedy będziemy czuć się naprawdę bezpiecznie.

Ponadto Cz. Hoc deklarował, że po nowym roku będzie m.in. odwiedzał wałeckie kluby sportowe, zapoznawał się z ich sytuacją i w miarę potrzeb je wspierał.

- Wałcz to miasto wojska, sportu, nauki i ośrodków kultury. Jest tutaj bardzo dużo do zrobienia, ale cieszy mnie aktywność i profesjonalizm samorządu – podsumowywał Cz. Hoc. – Są jednak pewne perturbacje, róże opcje i podziały. Jednak cieszę się, że jest z nami tutaj burmistrz Wałcza, starosta, wójt, przedstawiciele Mirosławca i Człopy (zabrakło przedstawiciela miasta i gminy Tuczno – dop. aut.). To cieszy i buduje, bo tylko jedność, integracja i dobro wspólne naszej społeczności, wspólnoty samorządowej, może dźwigać i rozwijać naszą piękną ziemię wałecką.

Na zakończenie spotkania ks. prałat dr Antoni Badura, proboszcz parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu odmówił modlitwę i poświęcił nowo otwarte biuro poselskie, a Cz. Hoc symbolicznie przeciął wstęgę.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (14)

Rodzic z pływalni Rodzic z pływalni

20 12

Więc proponuję wszystkim, którzy posyłałają dzieci na Basen na Bukowinie walić drziwami i oknami. Niech w końcu skończy się cyrk pod tytułem "mamy w dupie dzieci co chodzą na pływalnie" Ryder nie chce pomóc a jest z Wałcza. Będziemy pamiętać przy kolejnych wyborach i podziękujemy jak się Pan nie postara. 22:14, 22.12.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

BulbaBulba

10 2

Ja też chciałbym korzystać z basenu ale dzieci ze szkółek cały czas zajmują po południu . I jak to mamy pogodzić ? 04:11, 23.12.2021


Radek Radek

11 1

Bulba są wolne miejsca wczoraj się kąpaliśmy. Poza tym Piła znacznie lepsza pod tym względem i tańsza. Pomimo że trzeba dojechać 04:47, 23.12.2021


JolkaJolka

5 1

ta, patrzac w ten sposob to musielibysmy dyzury na z miane przed Urzedem Miasta z taczką pelnic.... 08:54, 23.12.2021


BulbaBulba

2 0

Do Radek .Być może teraz sytuacja trochę uległa zmianie ale gdy ja korzystałem ( raczej chciałem skorzystać ) to po 16 pozostawały praktycznie soboty i niedziele . Miałem dość . Jeden tor normalny i ewentualnie płytki ( jeśli szkółka nie zajęła ) wolny dla 10 - 12 osób to nie dla mnie i zrezygnowałem z przedłużenia karnetu . Może skuszę się na Piłę . 05:38, 25.12.2021


GrynkiewiczGrynkiewicz

9 24

Są ważniejsze sprawy niż 4 bachory na basenie. 22:54, 22.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Magda Magda

9 8

Zdrowie dzieci jest nieważne tylko twój TVN dawno się tak nie uśmiałam 04:40, 23.12.2021


OptymistaOptymista

9 6

Cieszę się, że pływalnia ma wzięcie. Liczę, że aktywni komentatorzy, będą też aktywnie korzystać z pływalni. Jest już w pełni czynna od 17 grudnia (z uwzględnieniem limitów określonych w przepisach). Wszystkiego dobrego na święta! 17:14, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KibicKibic

10 4

Ale że Dudka na mundial nie wzięli !? 19:25, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jarosław ZębywstawJarosław Zębywstaw

10 12

A bób pan lubisz panie Hoc ? 20:49, 23.12.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DocDoc

4 2

Idiota czy psychiczny 18:53, 26.12.2021


TucznikTucznik

12 3

(zabrakło przedstawiciela miasta i gminy Tuczno – dop. aut.).
Czyżby glossofobia? 22:50, 23.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

*****POiRudego*****POiRudego

3 5

Tylko PiS 21:46, 28.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

walczaninwalczanin

3 5

Ja bardzo sie ciesze ze otwiera Pan Hoc biuro i czekam na nowe wybory,nowego burmistrza.Nigdy wiecej burmistrza z Pelo.To obciach i wstyd dla mieszkancow 00:02, 30.12.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%