Zamknij
REKLAMA

Klub w biurowcu

13:16, 18.02.2022 | .
REKLAMA

Jest jednym z największych w tej części województwa, ma trzy poziomy, ponad tysiąc metrów powierzchni użytkowej i masę zadowolonych klientów. Mowa o wałeckim „Athletic’u”. To nie jest „zwykła” siłownia. Ci, którzy tu byli przynajmniej raz, mogą to potwierdzić. Wypada tu nie tylko bywać, ale wypada być. Najlepiej regularnie.  Trzy razy w tygodniu. Jednak są tacy – i to nie rzadkość – są tu codziennie.  Co ma z tym wspólnego wałecki przedsiębiorca i wizjoner Jarosław Horodecki?! Bardzo dużo, bo… siłownia w obecnym kształcie to jego pomysł.

- Było mniej więcej wtedy, gdy już powoli nie mieściliśmy się w starej lokalizacji przy ulicy Kołobrzeskiej – wspominają Basia i Roland Graczowie, właściciele „Athletic’a”. – Klienci domagali się od nas, że już pora, żebyśmy szukali czegoś większego i swojego, w lepszej lokalizacji. 

Wieści po Wałczu szybko się rozeszły pocztą pantoflową i trafiły do uszu biznesmena Jarosława Horodeckiego.  Pomysł był genialny w swojej prostocie. Stary opustoszały i niszczejący biurowiec przy ul. Budowlanych 9 zamienić w siłownię z prawdziwego zdarzenia. Oferta idealna dla osób, które stawiają na rozwój i innowacje, ale…

- Trochę się z Basią przeraziliśmy, bo to przecież ogromna inwestycja, bez kredytu, ani rusz. Jednak z drugiej strony, kto nie ryzykuje… - drapie się po głowie „Roni”. - Postanowiliśmy, że raz się żyje i podjęliśmy to ryzyko. Była to decyzja, która zmieniła całe nasze dotychczasowe życie. Na szczęście pan Jarosław Horodecki okazał się człowiekiem, który obiecał nam pomóc na każdym etapie tej inwestycji. I tak się stało. Muszę to powiedzieć wprost: bez niego tej siłowni po prostu by nie było. Nie dalibyśmy rady. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Za wiedzę, którą nam przekazał, przeogromną pomoc, cierpliwość i cenne doradztwo.

Klub przy ul. Budowlanych 9 jest czynny 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 22.00, w soboty od 9.00 do 14.00, a niedziele od 11.00 do 14.00.

Oferta jest na tyle bogata, że każdy - nawet najbardziej wybredna osoba - znajdzie coś dla siebie. Od porad dietetycznych i analizy składu ciała, poprzez treningi personalne po zajęcia grupowe (m.in. pole dance, CrossFit, spinning, zumbę, krav magę, trampoliny…) pod okiem wykwalifikowanej kadry. Jest też przytulna sauna. Panują tu sterylne warunki. Jest czysto i przyjemnie. Lokal jest w pełni klimatyzowany.

Miejsce przy ul. Budowlanych 9 w Wałczu jest chętnie odwiedzane nie tylko przez młodzież, ale nie brakuje tu osób dorosłych, a także seniorów. Przychodzą tu amatorzy i zaawansowani sportowcy. Można tutaj też spotkać znanych zawodowców z różnych dyscyplin sportu.

Warto podkreślić, że na miejscu jest bogato wyposażony sklep SFD.

Ceny są oczywiście internetowe.

Naprawdę jeszcze nie byliście?

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%