Zamknij
REKLAMA

Koncert w Tucznie. Joanna Sinkiewicz i Michał Wiśniewski

14.56, 05.01.2023 . Aktualizacja: 14.57, 05.01.2023
Skomentuj
REKLAMA

W Tucznie uczta melomana.  Koncert Kolęd w wykonaniu duetu Joanny Sinkiewicz & Michała Wiśniewski oraz gościnnym udziałem Mateusza Prygonia (saksofon).. Wydarzenie odbędzie się 6 stycznia 2023 o godzinie 17.00. 

Miejsce: Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tucznie
Wstęp: BEZPŁATNY
 
Joanna Sinkiewicz & Michał Wiśniewski Duo, to zespół w którym artyzm i przyjaźń dopełniają się nawzajem. Wzajemne zrozumienie, jakie wypracowali w ramach wieloletniej współpracy, pozwala im prezentować się na scenie w sposób swobodny i spontaniczny zarazem, serwując odbiorcom autentyczne uniesienia. Wiecznie głodni muzycznych ekspedycji, zgromadzili repertuar złożony z przebojów różnorodnych gatunków - od polskich piosenek XX wieku, przez francuską poezję śpiewaną, po utwory muzyki ludowej. Tym razem gorąco zapraszają na koncert obfitujący w najpopularniejsze polskie kolędy oraz kilka nieznanych świątecznych pereł wprost z podhala. Gościnnie wystąpi saksofonista Mateusz Prygoń, który swoją niezwykłą kreatywnością doda utworom niepowtarzalnych barw.
Joanna Sinkiewicz – szczecińska wokalistka. W latach 2017-2019 należała do zespołu TULIA. Nagrała z zespołem płytę, która
pokryła się złotem oraz platyną za sprzedaż w kategorii "folk". Wraz z zespołem otrzymała Fryderyka w kategorii "Fonograficzny debiut roku 2018", wystąpiła na deskach sceny opolskiej podczas Koncertu Premier w Opolu 2018, w tym też wygrała nagrodę publiczności,
jury oraz nagrodę specjalną ZAiKS. Wzięła udział w Top of the top Festival w Sopocie 2019 w Operze Leśnej. Wystąpiła podczas nagrywania koncertu kolęd i pastorałek w Świętej Lipce dla telewizji Polsat. Pracowała z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Współpracowała z dyrygentem Tomaszem Szymusiem. W 2019 r. reprezentowała Polskę podczas 64 Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.
Michał Wiśniewski- szczeciński instrumentalista i kompozytor. Laureat wielu nagród solowych i kameralnych na konkursach instrumentalnych rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.
 
 
Organizatorzy koncertu:
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Tucznie
Gminny Ośrodek Kultury w Tucznie

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

A REA RE

0 0

A w Człopie jak zwykle nic. Chwała burmistrzowi 11:37, 07.01.2023

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%