Zamknij

Ponownie na ringu

10:33, 15.09.2020 | Oprac. p
Skomentuj
REKLAMA

Po długiej przerwie spowodowanej epidemią młodzi pięściarze znów mogą toczyć oficjalne pojedynki. Młodzież z KS Korona w ramach nadrabiania zaległości uczestniczyła w dwóch bokserskich imprezach.

W ubiegłym tygodniu wałczanie rywalizowali w Szczecinie podczas eliminacji do mistrzostw Polski kadetów i juniorów. Daniel Jesiotr zakwalifikował się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, czyli mistrzostw kadetów, natomiast Grzegorz Żmuda i Aleksander Borowiec wystąpią w mistrzostwach kraju w kategorii juniorów.

W miniony weekend 12 i 13 września trenerzy Łukasz i Zbigniew Butryńscy uczestniczyli w kongresie sprawozdawczo wyborczym Polskiego Związku Bokserskiego, a następnie udali się do Torunia gdzie ich podopieczni startowali w silnie obsadzonym turnieju im. Zygmunta Krygiera. Najlepsi w swoich kategoriach okazali się debiutująca na ringu Oliwia Jakubczyk oraz Grzegorz Żmuda. Drugie miejsca zajęli Oliwia Jakubczyk, Daniel Jesiotr i Olek Borowiec.

- Toruński start bardzo nas cieszy, ponieważ po bardzo ciężkim okresie przygotowawczym brakowało zawodnikom punktowanych walk - komentują obaj trenerzy. - Bez względu na werdykty nasi podopieczni pokazali się z dobrej strony. Mamy nadzieję, że wrócimy do normalności i będziemy startować bez przeszkód i będzie to dla nas pracowity okres.

(Oprac. p)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%