Zamknij

Pracowita majówka pięściarzy

12:10, 06.05.2021 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Zawodniczki i zawodnicy Klubu Sportowego Korona podczas majowego weekendu nie odpoczywali. W sali klubowej szlifowali formę, odbył się również seminarium z trenerem brazylijskiego jiu- jitsu.

Tomasz Wietrzyński, na co dzień trener jednego ze szczecińskich klubów przeprowadził kilkugodzinne seminarium podczas którego kilkudziesięciu zawodników mogło doskonalić walkę w parterze. Później trener wałeckiej sekcji  jiu- jitsu Patryk Piasecki otrzymał niebieski pas. Olaf Ludwiczak i Kacper Łyskawa spędzili weekend w Zakopanem. Był to ostatni etap przygotowań przed startem w amatorskiej lidze MMA.

Dwójka pięściarskich kadetów, przygotowujących się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Patryk Chachler i Daniel Jesiotr uczestniczą wraz z kadrą województwa w zgrupowaniu w Chojnie. Natomiast silna ekipa dziewcząt udała się na międzyklubowe sparingi do Koszalina. Organizowane przez miejscowy Fight Club zawody zgromadziły na starcie kilkadziesiąt zawodniczek i zawodników.

Wyjazdy odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Miasta, Starostwa, Urzędu Gminy Wałcz i firmie Victoria Cymes.

p

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

kilkukilku

1 8

przeprowadził kilkugodzinne seminarium podczas którego kilkudziesięciu zawodników 14:24, 16.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BJJ PROFESORBJJ PROFESOR

3 6

Patryk Piasecki TRENER ???? 🤣
Chyba prowadzący treningi bo do trenera dalekaaaaa droga 13:41, 17.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Patryk PPatryk P

5 3

Odnosząc się do komentarza BJJ Profesora.
Zapraszamy na sale 😉 zajęcia we wtorki czwartki na 18 i poniedziałki 19.30. Jeżeli masz pytania na temat zajęć zapraszam do kontaktu zemna każdy wie gdzie i jak 💪🏻.
A co do komentarza użytkownika "kilku" . Zapraszamy na okazjonalne seminaria z Tomkiem jak i zajęcia z moją skromną . PozdrawiaMY KoronaWałczBJJ 🤼🏻‍♂️💪🏻😉 15:21, 17.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%