Zamknij

Estera Naczk Kobietą Roku

21:33, 31.07.2018 | P.K
Skomentuj
REKLAMA

6 kobiet z powiatu wałeckiego otrzymało nominacje w konkursie Kobieta Roku Pomorza Zachodniego, zorganizowanym przez redakcję Głosu Koszalińskiego i Szczecińskiego oraz Urząd Marszałkowski. W powiecie zwyciężyła Estera Naczk.

Z terenu powiatu wałeckiego nominowane zostały Jolanta Pawlus, Jolanta Parandyk, Aldona Piaskowska, Patrycja Sankowska, Marzena Domańska oraz zwyciężczyni E. Naczk, która została doceniona m.in. za współorganizację charytatywnego Balu Czerwonej Róży.

- Dziękuje serdecznie za wyróżnienie, to dla mnie zaszczyt znaleźć się takich wspaniałych aktywistek - mówi zwyciężczyni. - Kobieca siła jest coraz częściej doceniana i zauważana, co bardzo mnie cieszy. Gdyby nie moje wspaniałe mamusie Studio ESti, nie otrzymałabym tej nagrody, dlatego to właśnie im chciałabym szczególnie podziękować. Proszę pamiętać, że Kobietami Roku jesteśmy zawsze, jeśli tylko poświęcamy się danej sprawie bez reszty - czy to w domu , w najważniejszej roli - mamy, czy w pracy. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy mamy spokój i pełną akceptację wśród najbliższych i wtedy, gdy nasze działania podyktowane są szczerą chęcią, a nie koniecznością.

Estera Naczk oprócz honorowego tytułu otrzyma pamiątkowy medal i dyplom oraz zaproszenie na dwuosobowy weekendowy pobyt w SPA. Po zakończeniu głosowania w plebiscycie spośród pierwszych 100 kandydatek - liderek rankingu wojewódzkiego Kapituła Plebiscytu wybierze Kobietę Roku Pomorza Zachodniego. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w drugiej połowie września w Szczecinie. Życzymy powodzenia.

Fot. P. Suski

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MiaMia

0 0

Good response in return of this difficulty with
genuine arguments and telling everything on the topic of that. dildok3 (<a href="https://xvj3gsdfghhfies.link/tags/dildok3/">xvj3gsdfghhfies.link</a>) 01:17, 19.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%