Zamknij

monter

Miejsce pracy: CHRZĄSTKOWO 25, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: monter
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Esjot Stanisław Janowski Spółka Komandytowa
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: CHRZĄSTKOWO 25, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Joanna Biernacka
    Numer telefonu: 672589005
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Wykonywanie prac naprawczo remontowych na terenie obiektu szkoły w tym drobne prace elektryczne ( naprawa , wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów , żarówek). Prace związane z konserwacją urządzeń wodno kanalizacyjnych ( naprawa kranów , spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji ) , naprawa zamków , okuć stolarskich , regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien , drobne prace glazurnicze , typu przyklejanie odpadających płytek , uzupełnianie ubytków fugi , dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu ( bramy i ogrodzenia , drzwi, okna , ich zamknięcia , zamki) , prace remontowo- malarskie w zakresie podstawowym ( gipsowanie , szpachlowanie i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku , usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach :zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej , malowanie pomieszczeń szkolnych, drzwi, malowanie elementów ogrodzenia , wykonywanie drobnych napraw murarskich , prace naprawcze związane ze sprzętem na placu zabaw. Prace porządkowe wokół obejścia obiektu szkolno przedszkolnego , m.in. sprzątanie śmieci , grabienie liści , odśnieżanie , posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów , koszenie trawników , podlewanie trawników , krzewów , kwiatów , przycinanie krzewów. dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia. Utrzymanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi.
    StPr/24/0297
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    wykładanie towarów na poszczególnych działach sklepu, dbanie o prawidłową ekspozycję, bieżące uzupełnianie braku asortymentu
    StPr/24/0295
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    W szczególności: obsługa klienta, w tym identyfikacja potrzeb klienta; obsługa ubezpieczeń; sporządzanie niezbędnej dokumentacji w tym wniosków polisowych; kontakt telefoniczny z klientami; pozyskiwanie nowych klientów.
    StPr/24/0294

    medycyna niekonwencjonalna
    StPr/24/0280
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Praca na malarni
    StPr/24/0285
    wynagrodzenie od od 5 000 PLN

    monter
    StPr/24/0286

    Ślusarz*
    StPr/24/0287

    technolog
    StPr/24/0288

    Wykonywanie procesu prostowania profili na specjalnym urządzeniu do rozciągania, cięcie profili na pile automatycznej, kontrola długości i jakości cięcia, kształtu i powierzchni zgodnie z istniejącymi normami. Przekładanie i układanie profili na palety stalowe. Obsługa automatycznych przekładarek profili i palet z profilami. Wykonywanie procesu korygowania profili (przygotowanie kół, ustawianie maszyny i obsługa), z kontrolą kształtu i powierzchni. Wykonywanie prac przy obsłudze prasy do wyciskania profili. Pakowanie profili zgodnie z standardami (włącznie z przygotowaniem palet) w kartony lub folie.
    StPr/23/0473
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    napraw pojazdów samochodów - drobne naprawy
    StPr/24/0136
    wynagrodzenie od od 4 242 PLN