Zamknij

Specjalista ds metod niekonwencjonalnych

Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: medycyna niekonwencjonalna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
    • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Kurs - zabiegu ajurwedyjskiego, regenerująca kąpiel oczu w maśle ghee
      • Kurs - o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: EKOMECH SP. Z O.O. KŁĘBOWIEC
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 78-600 Kłębowiec 102, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Stangreciak
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Wykonywanie prac naprawczo remontowych na terenie obiektu szkoły w tym drobne prace elektryczne ( naprawa , wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów , żarówek). Prace związane z konserwacją urządzeń wodno kanalizacyjnych ( naprawa kranów , spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji ) , naprawa zamków , okuć stolarskich , regulacja i uszczelnianie skrzydeł drzwi i okien , drobne prace glazurnicze , typu przyklejanie odpadających płytek , uzupełnianie ubytków fugi , dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu ( bramy i ogrodzenia , drzwi, okna , ich zamknięcia , zamki) , prace remontowo- malarskie w zakresie podstawowym ( gipsowanie , szpachlowanie i cementowanie niewielkich ubytków powstających w trakcie eksploatacji budynku , usuwanie przebarwień na ścianach i sufitach :zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej , malowanie pomieszczeń szkolnych, drzwi, malowanie elementów ogrodzenia , wykonywanie drobnych napraw murarskich , prace naprawcze związane ze sprzętem na placu zabaw. Prace porządkowe wokół obejścia obiektu szkolno przedszkolnego , m.in. sprzątanie śmieci , grabienie liści , odśnieżanie , posypywanie solą i piaskiem powierzchni chodników i parkingów , koszenie trawników , podlewanie trawników , krzewów , kwiatów , przycinanie krzewów. dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia. Utrzymanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi.
        StPr/24/0297
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        wykładanie towarów na poszczególnych działach sklepu, dbanie o prawidłową ekspozycję, bieżące uzupełnianie braku asortymentu
        StPr/24/0295
        wynagrodzenie od od 28,1 PLN

        W szczególności: obsługa klienta, w tym identyfikacja potrzeb klienta; obsługa ubezpieczeń; sporządzanie niezbędnej dokumentacji w tym wniosków polisowych; kontakt telefoniczny z klientami; pozyskiwanie nowych klientów.
        StPr/24/0294

        medycyna niekonwencjonalna
        StPr/24/0280
        wynagrodzenie od od 4 300 PLN

        Praca na malarni
        StPr/24/0285
        wynagrodzenie od od 5 000 PLN

        monter
        StPr/24/0286

        Ślusarz*
        StPr/24/0287

        technolog
        StPr/24/0288

        Wykonywanie procesu prostowania profili na specjalnym urządzeniu do rozciągania, cięcie profili na pile automatycznej, kontrola długości i jakości cięcia, kształtu i powierzchni zgodnie z istniejącymi normami. Przekładanie i układanie profili na palety stalowe. Obsługa automatycznych przekładarek profili i palet z profilami. Wykonywanie procesu korygowania profili (przygotowanie kół, ustawianie maszyny i obsługa), z kontrolą kształtu i powierzchni. Wykonywanie prac przy obsłudze prasy do wyciskania profili. Pakowanie profili zgodnie z standardami (włącznie z przygotowaniem palet) w kartony lub folie.
        StPr/23/0473
        wynagrodzenie od od 3 800 PLN

        napraw pojazdów samochodów - drobne naprawy
        StPr/24/0136
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN