Zamknij

Spawacz-ślusarz

Miejsce pracy: Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: spawanie elementów matalowych,prace ślusarskie i szlifierski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Wojska Polskiego 41, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Alicja Ceglarska
    Numer telefonu: 672585066 w. 148
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie
    Koszenie i pielęgnacja trawników Obsługa centralnego ogrzewania Odśnieżanie posesji Prace konserwacyjne
    StPr/24/0474
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    1. Sprzątanie pokoju hotelowego pod nieobecność gości oraz przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, w tym zamiatanie i odkurzanie, mycie i polerowanie podłóg, odkurzanie dywanów i wykładzin podłogowych, okurzanie, mycie i polerowanie mebli i innego wyposażenia w pokojach hotelowych 2. Sprzątanie i dezynfekowanie łazienek i toalet 3. Dostarczanie i wymienianie pościeli, ręczników, środków czystości i innych elementów wyposażenia pokoju, słanie łóżek itp. 4. Zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników na odpadki w pokojach hotelowych 5. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia i urządzeń zainstalowanych w pokoju hotelowym, informowanie przełożonych o braku i usterkach w pokojach
    StPr/24/0472

    UKŁADANIE BUKIETÓW OBSŁUGA KLIENTA
    StPr/24/0473

    spawanie elementów matalowych,prace ślusarskie i szlifierski
    StPr/24/0468

    prace malarskie i lakiernicze
    StPr/24/0469

    - utrzymanie czystości w pomieszczeniach PCKZiU - dbanie o majątek szkoły - zgłaszanie wszelkich usterek konserwatorom dbanie o powierzone do utrzymania czystości mienie i racjonalne wykorzystanie środków chemicznych
    StPr/24/0467
    wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

    montaż instalacji elektrycznych
    StPr/24/0455
    wynagrodzenie od od 4 730 PLN

    strzyżenie włosów - dorośli, dzieci
    StPr/24/0456

    zdolności manualne przyuczenie do zawodu
    StPr/24/0457

    Odbieranie i terminowe dostarczanie przesyłek, dokuemntów i pism do adresatów, planowanie rozkładu dnia pracy, prowadzenie ewidencji dostarczanych przesyłek, wystawianie awizo.
    StPr/24/0458