Zamknij

Florysta

Miejsce pracy: 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: UKŁADANIE BUKIETÓW OBSŁUGA KLIENTA
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.01.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • Florystyka
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejetność układania bukietów wymagane doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Kwiaciarnia "Magdalena" Magdalena Janc
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: STANISŁAWA PONIATOWSKIEGO 2, 64-980 Trzcianka, powiat: czarnkowsko-trzcianecki,
      Osoba do kontaktu: MAGDALENA JANC
      Numer telefonu: 694092400
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: skierowanie lub CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Koszenie i pielęgnacja trawników Obsługa centralnego ogrzewania Odśnieżanie posesji Prace konserwacyjne
      StPr/24/0474
      wynagrodzenie od od 4 300 PLN

      1. Sprzątanie pokoju hotelowego pod nieobecność gości oraz przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości, w tym zamiatanie i odkurzanie, mycie i polerowanie podłóg, odkurzanie dywanów i wykładzin podłogowych, okurzanie, mycie i polerowanie mebli i innego wyposażenia w pokojach hotelowych 2. Sprzątanie i dezynfekowanie łazienek i toalet 3. Dostarczanie i wymienianie pościeli, ręczników, środków czystości i innych elementów wyposażenia pokoju, słanie łóżek itp. 4. Zbieranie śmieci i opróżnianie pojemników na odpadki w pokojach hotelowych 5. Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie wyposażenia i urządzeń zainstalowanych w pokoju hotelowym, informowanie przełożonych o braku i usterkach w pokojach
      StPr/24/0472

      UKŁADANIE BUKIETÓW OBSŁUGA KLIENTA
      StPr/24/0473

      spawanie elementów matalowych,prace ślusarskie i szlifierski
      StPr/24/0468

      prace malarskie i lakiernicze
      StPr/24/0469

      - utrzymanie czystości w pomieszczeniach PCKZiU - dbanie o majątek szkoły - zgłaszanie wszelkich usterek konserwatorom dbanie o powierzone do utrzymania czystości mienie i racjonalne wykorzystanie środków chemicznych
      StPr/24/0467
      wynagrodzenie od 1 994,4 PLN

      montaż instalacji elektrycznych
      StPr/24/0455
      wynagrodzenie od od 4 730 PLN

      strzyżenie włosów - dorośli, dzieci
      StPr/24/0456

      zdolności manualne przyuczenie do zawodu
      StPr/24/0457

      Odbieranie i terminowe dostarczanie przesyłek, dokuemntów i pism do adresatów, planowanie rozkładu dnia pracy, prowadzenie ewidencji dostarczanych przesyłek, wystawianie awizo.
      StPr/24/0458