Zamknij
REKLAMA
12:49, 21.09.2022
Jeśli masz swoją firmę, na pewno wiesz, że od czasu do czasu potrzebny jest zastrzyk dodatkowej gotówki np. na pokrycie bieżących kosztów działalności gospodarczej w razie ewentualnego przestoju na rynku. W sieci możesz znaleźć wiele ciekawych ofert pożyczek dla firm, które charakteryzują się przede wszystkim minimum formalności oraz opcją pozyskania dodatkowego finansowania nawet na wysokie kwoty. Sprawdź, gdzie szukać najlepszej oferty pożyczki dla firm oraz jakie instytucje ich udzielają.
10:25, 15.09.2022
Doprowadzenie kanalizacji do działek to dla wielu inwestorów ważny element uzbrajania terenu. Takie nieruchomości łatwiej sprzedać, a podłączenie kanalizacji do istniejących budynków podnosi ich wartość i poprawia funkcjonalność. Niemniej kwestie związane z kosztami za doprowadzenie kanalizacji wzbudzają wiele kontrowersji. Nieraz robią to prywatni inwestorzy, innym razem jest to zamierzone działanie gminy. Komu i w jakich okolicznościach należy się zwrot kosztów związanych z taką inwestycją?
12:25, 09.09.2022
Jeśli chcesz świadczyć szeroki zakres usług, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu technicznego. Ważnym elementem wyposażenia są dźwigi budowlane. Sprzęt ten można kupić lub wynająć. Który z nich jest lepszy? Posiadanie sprzętu budowlanego wymaga dużej inwestycji kapitałowej, dlatego nie wszyscy wykonawcy decydują się na zakup. Niektórzy wynajmują "dźwigi", które dostosowują do konkretnych prac. Który z nich jest najbardziej opłacalny? Dowiedz się więcej o wadach i zaletach każdego z rozwiązań.
10:37, 26.08.2022
To oczywiste, że sprzedający chce za swój samochód uzyskać jak najwyższą cenę. Kupujący chce natomiast na transakcji zaoszczędzić, dlatego do sprzedaży auta warto się dobrze przygotować. W jaki sposób można wynegocjować atrakcyjniejszą stawkę?
00:00, 26.08.2022
Frankowicze niezmiennie nie mają możliwości spokojnego oddechu od toksycznego kredytu, który w sposób regularny trawi pieniądze oraz spokojny sen kredytobiorców spłacających swoje zobowiązania w walucie szwajcarskiej. Nie spodziewano się takiego rozwinięcia sytuacji na rynku walutowym, bowiem największym zaskoczeniem aktualnie zdaje się być fakt, iż frank stale się umacnia wobec innych walut i w dalszym ciągu jest droższy od euro oraz amerykańskiego dolara. Wysokość, jaką osiągnął kurs franka już wynosi praktycznie 5 zł, a frankowicze zapłacić muszą za niego jeszcze więcej kupując franka od banków, czy w kantorze.
13:40, 25.08.2022
Grille gazowe stają się coraz popularniejsze, ponieważ pozwalają na przygotowanie bardzo złożonych dań ze względną łatwością. Duży ich wybór i spore możliwości kontrolowania ustawień są zdecydowanie atrakcyjnym atutem, ale żeby cieszyć się z funkcjonalnego grilla przez lata, trzeba o niego właściwie zadbać.
11:55, 24.08.2022
Rzęsy i brwi są bardzo ważne dla wyglądu naszej twarzy. Najważniejsze to mieć długie, gęste rzęsy i brwi.
10:54, 24.08.2022
Franczyza to model biznesowy, w którym osoba lub firma dostarcza kapitał, wiedzę fachową i zasoby na rozpoczęcie nowego biznesu, a następnie uzyskuje pewien procent generowanego dochodu.
10:42, 24.08.2022
Kredyty to produkt finansowy oferowany przez banki i inne instytucje finansowe. Są świetnym sposobem, aby pomóc ludziom uzyskać pożyczkę lub uzyskać gotówkę.
10:13, 24.08.2022
Przedmioty dekoracyjne są niezbędne w planowaniu przyjęcia. Mogą sprawić, że Twoje wydarzenie będzie bardziej kolorowe, świąteczne i niezapomniane.
15:53, 19.08.2022
W urządzaniu kuchni kosztowny okazuje się wybór odpowiednich sprzętów. Urządzenia AGD bywają niestety drogie, natomiast warto mieć na uwadze, że będą nam one służyły każdego dnia. Należy też zastanowić się, które konkretnie modele będą odpowiadały naszym potrzebom. Na przykład taka lodówka dwudrzwiowa – dla kogo będzie najlepszym wyborem?
00:00, 17.08.2022
Mówi się, że sierpień jest jak niedziela wśród weekendów - niby wolne, ale już czuć oddech szkolnych ław i końca urlopu. Energylandia po raz kolejny stawia temu czoła i wydłuża wakacje aż o 2 miesiące, dając możliwość niesamowitej zabawy w jeszcze niższej cenie!  Jak to możliwe? Z okazji Światowego Dnia Roller Coastera, Energylandia przygotowała specjalną akcję „Wydłużamy wakacje”. Sprawdź szczegóły i ciesz się niesamowitą zabawą w promocyjnej cenie, w największym, rodzinnym Parku Rozrywki w Polsce! 
13:35, 16.08.2022
Latanie nie tanieje i nie widać, żeby linie lotnicze mogły znów oferować równie tanie bilety. Utrzymanie lotnisk też staje się coraz droższe, a w wielu krajach już akcent przesuwa się na szybką kolej. Zmienia się też sposób używania samochodów, więc warto przyjrzeć się temu, jak zmienią się parkingi lotniskowe już w najbliższej przyszłości.
00:00, 05.08.2022
Mozaika to ciekawy sposób na wykończenie ścian łazienki. Dostępne na rynku modele pozwalają na dopasowanie wzoru do najróżniejszych rodzajów aranżacji. By umiejętnie wkomponować mozaikęw przestrzeń pomieszczenia, warto zapoznać się ze specyfiką poszczególnych jej rodzajów i dowiedzieć się, w których wnętrzach sprawdzi się ona najlepiej. Oto co warto wiedzieć, planując wykończenie łazienki mozaiką.
08:14, 26.07.2022
Spersonalizowany kubek to świetny pomysł na prezent dla najbliższych. To przemyślany sposób na przypomnienie im, że Ci na nich zależy i że o nich myślisz. To także świetny sposób na pokazanie swojej kreatywności.