Zamknij

Największe inwestycje deweloperskie w Szczecinie

10:06, 18.05.2021 | materiały patnera

Szczecin - stolica województwa zachodniopomorskiego z roku na rok przyciąga coraz większe grono mieszkańców. Bliska odległość do Morza Bałtyckiego i granicy niemieckiej sprawia, że coraz więcej par i rodzin z dziećmi poszukuje mieszkania lub domu w Szczecinie. Wiele osób decyduje się również ulokować swoje oszczędności, inwestując w nieruchomości w tym mieście. Poznajmy największe inwestycje deweloperskie w Szczecinie.

Charakterystyka miasta

Szczecin to duże miasto portowe z rozwiniętą bazą kulturowa i turystyczna. To tutaj odwiedzić możemy Zamek Książąt Pomorskich oraz nowoczesną filharmonię. Na romantyczny spacer podziwiając piękne widoki, możemy wybrać się Wałami Chrobrego. Na starówce powitają nas klimatyczne restauracje i kawiarnie z ogródkami. Osoby poszukujące pracy zachęca fakt, że w Szczecinie jest jeden z najniższych poziomów bezrobocia w Polsce.

Rynek nieruchomości deweloperskich

Szukając mieszkania z rynku pierwotnego w Szczecinie mamy do wyboru mieszkania o powierzchni od 25 metrów kwadratowych, a największe apartamenty osiągają powierzchnię nawet 270 metrów kwadratowych. Najpopularniejsze są mieszkania 2 i 3 pokojowe, nie brakuje jednak kawalerek oraz mieszkań 4,5 i 6-pokojowych. Kawalerki na sprzedaż w Szczecinie zaczynają się już od 155 000 złotych. Planując zakup domu z rynku pierwotnego, możemy wybierać spośród nieruchomości o powierzchni od 92 do 145 metrów kwadratowych. Decydując się na zakup domu, musimy liczyć się z kosztem wynoszącym co najmniej 599 000 złotych.

Mieszkania deweloperskie w Szczecinie

Decydują się na zakup mieszkania w stanie deweloperskim w Śródmieściu, warto zapoznać się z ofertą Mota-Engil Real Estate Management, która przygotowała inwestycję Arkona Residence, w której aktualnie znajduje się ponad 30 mieszkań na sprzedaż o powierzchni od 30 do 71 metrów kwadratowych, posiadających od 1 do 3 pokoi.

W zachodniej części Szczecina znajdziemy inwestycję Panoramika od Ronson Development, w której czekają na nas mieszkania 2 i 3- pokojowe o metrażu 57-73 metry kwadratowe.

W czwartym kwartale 2021, osoby szukające mieszkania w prawobrzeżnej części Szczecina będą mogły skorzystać z oferty PCG i Victoria Apartaments. Deweloper przygotował 83 mieszkanie o powierzchni od 40 do 70 metrów.

Pod Papugami to inwestycja mieszkaniowa składająca się z 3 bloków wielorodzinnych z 4 kondygnacjami naziemnymi oraz parkingiem podziemnym. Zlokalizowana w okolicy parku i lasu inwestycja jest ogrodzona, posiada własny plac zabaw oraz monitoring. Deweloper oferuje 2,3 oraz 4-pokojowe mieszkania, które dostępne będą w drugim kwartale 2021 roku.

Domy od dewelopera w Szczecinie

Szukając nowego domu w Szczecinie, warto zwrócić uwagę na inwestycję zlokalizowaną w Brzeszczu przy ulicy Goździkowej. Deweloper przygotował kompleks 16 energooszczędnych domów- bliźniaków. Budynki charakteryzują się dużymi i komfortowymi pokojami, które doświetlone są wielkimi przeszkleniami. Każdy z domów posiada 3 kondygnacje oraz poddasze.

Kolejną propozycją godną uwagi jest inwestycja Tarasy Krzekowo, czyli osiedle domów zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Krzekowo. Domy w zabudowie bliźniaczej mają powierzchnię 92,27 m2 lub 112,17 m2. Na terenie inwestycji zlokalizowany jest plac zabaw, a w okolicy znajduje się rzeka.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%