Zamknij

Holowanie, czy pomoc drogowa na miejscu zdarzenia

11:21, 09.11.2018 | Materiał Partnera

Wyjeżdżając swoim samochodem w trasę, nawet tę najkrótszą, nigdy nie mamy pewności co do tego, czy rzeczywiście uda nam się bezproblemowo dojechać na miejsce. Czasami wystarczy zwykła awaria, by niestety samochód nie był zdolny do dalszej jazdy. Jednak nie należy się tym przejmować, a jedynie wezwać profesjonalną pomoc drogową, która doskonale poradzi sobie z zaistniałą sytuacją.

Holowanie pojazdów

Na pewno podstawową usługą, na jaką możemy liczyć przy praktycznie każdej firmie, jest holowanie samochodów oraz innych pojazdów. Identycznie będzie, jeżeli zdecydujemy się na wsparcie ze strony firmy - https://zakrzewski-holowanie.pl/nasz-sprzet/. Jednak zanim zadzwonimy po pracowników, to na początku musimy pamiętać o tym, że działają oni na terenie Warszawy oraz okolic. Dlatego nie powinniśmy być pod żadnym pozorem zaskoczeni tym, że jednak firma nie chce przyjechać do nas, jeżeli dzwonimy z miejsca zdarzenia w zupełnie innym zakątku Polski.

Jeżeli dokładniej zapoznamy się z ofertą tej firmy, to jednocześnie będziemy mogli się przekonać, że holowane pojazdy mogą wyróżniać się maksymalnym ciężarem wynoszącym aż 3,5 tony. Dodatkowo fachowcy posiadają wiele lat doświadczenia w tym co robią, dzięki czemu możemy poczuć się naprawdę bezpiecznie, że nic nie będzie grozić naszym pojazdom.

Dodatkową zaletą korzystania z oferty tej firmy, na pewno jest atrakcyjna cena, a także dyspozycyjność. W takim razie możemy się przekonać o tym, że o każdej porze dnia i nocy przyjedzie do nas pracownik, zajmujący się profesjonalnym holowaniem. Dodatkowo nie będziemy musieli się obawiać, że za wykonaną usługę zapłacimy naprawdę dużą kwotę.

Holowanie samochodu osobowego autolawetą


Ponadto w przypadku tej firmy możemy liczyć jeszcze na swobodny transport samochodów oraz innych pojazdów. Do nich zaliczają się między innymi quady oraz motocykle. W takim razie właściciele takich pojazdów, mogą czuć się naprawdę w pełni bezpiecznie, ponieważ w każdej chwili na pełne wsparcie ze strony doświadczonych fachowców.


Pomoc na miejscu zdarzenia

Czasami jednak zdarza się taka sytuacja, że holowanie samochodu lub też innego pojazdu w ogóle nie jest potrzebne. To dla kierowcy powinna być naprawdę bardzo dobra wiadomość. Jednak należy się jeszcze wcześniej upewnić, czy dana firma, która ma do nas przyjechać jest w stanie wykonać podstawowe naprawy na miejscu zdarzenia?

Niestety nie wszystkie ekipy posiadają ku temu odpowiednie uprawnienia. W takich okolicznościach należy liczyć się z tym, że rzeczywiście jest to czas, w którym warto świadomie zdecydować się na firmę, która udzieli nam ewentualnej pomocy drogowej.

Taką firmą, na którą zawsze możemy liczyć, działającą błyskawicznie i kompleksowo, jest między innymi - http://pomocdrogowa.tychy.pl/opinie/. Rzeczywiście możemy mówić tutaj o wykonywaniu wielu podstawowych napraw, które pozwolą na uniknięcie zbędnego holowania pojazdu. Do takich napraw zalicza się między innymi awaryjne uruchamianie samochodu, wymiana koła, czy też dowiezienie paliwa.

Samochód osobowy transportowany autolawetą

Warto skupić się tutaj również na umiejętnym wyciąganiu samochodów z rowów, lub też zaspy śnieżnej. Czasami zdarza się tak, że przejeżdżając po nieutwardzonej nawierzchni, nasz samochód będzie w stanie ugrzęznąć w błocie. Niestety sami nic z tym nie zrobimy i bez pomocy profesjonalnego sprzętu wyjechanie z takiego miejsca będzie po prostu niemożliwe. Na szczęście w każdej chwili możemy wezwać na pomoc doświadczoną ekipę, która będzie doskonale wiedziała, w jaki sposób wydostać samochód. Dodatkowo nie trzeba martwić się tym, że przyjdzie nam się zmierzyć jeszcze dodatkowo z uszkodzeniami samochodu. Ponieważ pracownicy wiedzą doskonale w jaki sposób to zrobić, żeby nie pogłębić problemów. Warto jeszcze wspomnieć także o transporcie pojazdów uszkodzonych oraz wypadkowych. Jest to usługa kierowana do osób, które akurat w Tychach lub okolicach znajdują się przejazdem. Niestety samochód przeznaczony do generalnej naprawy lub do kasacji nie zostanie w nieznanym mieście. Dlatego można go sprowadzić do swojej rodzinnej miejscowości, by na spokojnie podjąć decyzje o jego dalszym losie.

Transportowanie pojazdów i maszyn

Możemy bardzo szybko przekonać się o tym, że usługi związane z pomocą drogową nie są jedyne, jakie są oferowane przez firmy posiadające na swoim wyposażeniu holowniki. Ponieważ mając już tak wysoko wyspecjalizowane pojazdy, istnieje możliwość przetransportowania samochodów lub też innych maszyn.

Taką firmą, która posiada kompleksowe usługi związane z udzielaniem pomocy drogowej, jak i również usługi transportowe, jest http://pomocdrogowa.malbork.pl/zmiana-kola/.

W tym przypadku mamy do czynienia z autolawetami takimi, jak Mercedes Sprinter oraz Nissan. Pierwszy z nich wyróżnia się nieco mniejszą ładownością, ponieważ wynoszącą maksymalnie 3,5 tony. Jednak posiada stałą zabudową. Natomiast autolaweta marki Nissan może przewozić pojazdy i maszyny o maksymalnej ładowności wynoszącej 8 ton. Jego największym wyróżnikiem jest przede wszystkim nowoczesna hydrauliczna zabudowa.

Autolawety dostępne dla klientów

Jeżeli właśnie zastanawiasz się nad tym, jakie pojazdy dokładnie mogą być transportowane przy pomocy tych autolawet, to wśród nich wymienia się między innymi samochody osobowe i dostawcze, łodzie, quady, wózki widłowe, a także wszelkiego rodzaju maszyny budowlane i rolnicze. Dzięki temu firma może współpracować nie tylko z prywatnymi osobami, ale także właścicielami firm deweloperskich, czy też rolnikami.

Czasami jest tak, że widzimy firmę posługującą się profesjonalnym sprzętem, ale nadal mamy wątpliwości, czy będziemy z tytułu współpracy mieć jeszcze inne korzyści. Okazuje się, że jest ich zdecydowanie więcej, niż nam się wydaje. Wśród nich wymienia się również bardzo korzystne ceny, czy też wieloletnie doświadczenie. W końcu rzeczywiście posiadanie drogiego sprzętu przez daną firmę o niczym nie świadczy. Ale jeżeli są fachowcy, którzy umieją się nim profesjonalnie obsługiwać, to naprawdę można liczyć na udaną współpracę. Tym bardziej, że zależy nam na tym, aby transportowane samochody lub inne pojazdy, w żaden sposób nie były uszkodzone.

(Materiał Partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop

top 3 najczęściej czytane


© extrawalcz.pl | Prawa zastrzeżone