Zamknij

OSIEDLE KUKINKA

09.53, 13.12.2022 . Aktualizacja: 09.53, 13.12.2022
Skomentuj
REKLAMA

To osiedle jest wizytówką firmy Ekomech. Bowiem przedsiębiorstwo jest głównym inwestorem i pomysłodawcą projektu „Osiedle Kukinka" lub znanym jako osiedle „Ku Słońcu". Mieszkańcy Wałcza niekoniecznie kojarzą firmę z branżą budowlaną, ale warto wiedzieć że stajemy się poważnym graczem na rynku nieruchomości. Jest to jedna z gałęzi, którą wciąż  rozbudowujemy

„KU SŁOŃCU" to nowoczesne osiedle domów dla ludzi, którzy cenią komfort życia i bliskość natury. Znajdziemy w nim 22 domy jednorodzinne, posadowione na działkach o powierzchni od 400 do 1100 m2, infrastrukturę drogową i miejsca postojowe.Osiedle znajduje się w odległości 2 km od Bałtyku, w bezpośrednim sąsiedztwie Ustronia Morskiego (0,5 km) i Kołobrzegu (12 km).– W pobliżu przebiegają drogi S6 i NR 11 oraz zlokalizowany jest dworzec PKP (Intercity), co zapewnia świetne skomunikowanie z całym wybrzeżem oraz resztą Polski.

Dla nas ważne są także niskie koszty utrzymania domu, dlatego każdy z nich wyposażony jest w instalacje fotowoltaiczną i rekuperacji, a ścieki odprowadzane są do wspólnej oczyszczalni ekologicznej. Nie zapomnieliśmy zapewnić atrakcji w czasie wolnym – osiedle wyposażone jest w plac zabaw dla najmłodszych oraz siłownię zewnętrzną dla starszych, a dla wielbicieli dwóch kółek sprawdzą się ścieżki rowerowe prowadzące wprost nad morze.

Atrakcji nie powinno tutaj zabraknąć dla każdego, a osoby zainteresowane, mogą odwiedzić to miejsce, być może zakochają się w jednym z budynków i staną się przyszłym właścicielem.

- Plażowanie- Eskapady rowerowe (bezpośrednia ścieżka rowerowa na plaże)- Trasy do biegania i chodzenia (nordic walking)-Aquapark - kryte i odkryte baseny w rodzinnym centrum sportowym z parkiem wodnym, kręgielnia i siłowniami (3,5 km)- Pole golfowe (7 km)- Sporty morskie i wodne- Stadniny koni- Korty tenisowewejdź na naszą stronęwww.kusloncu.info

Z Extra pozdrowieniami

zespół tworzący najlepsze lokalne media 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%