Zamknij

Ranking najlepszych poduszek naturalnych

10:11, 06.05.2021 | P.K
Skomentuj

Naturalne wyposażenie sypialni pozwoli nam na osiągnięcie bardzo wysokiego poziomu komfortu przy jednoczesnym zachowaniu prozdrowotnych właściwości materaca oraz pościeli. Korzystając z ekskluzywnych rozwiązań możemy także wzbogacić walory wizualne naszej sypialni. Oto zestawienie kilku najbardziej godnych uwagi poduszek naturalnych.

Wygoda i funkcjonalność

Poduszki z naturalnym wypełnieniem są jednym z najczęściej wybieranych elementów wyposażenia sypialni. Puch pozwala nam całkowicie rozluźnić mięśnie szyi i ramion, dopasowując się ściśle do kształtu naszego ciała. Jednocześnie dobrze wykonane wypełnienie zachowuje pewną dozę elastyczności, dzięki czemu nie musimy obawiać się nadmiernego zapadania się poduszki w trakcie odpoczynku.

Poduszki naturalne – ranking

Każdy z nas posiada odmienne preferencje dotyczące wysokości czy sposobu działania poduszki. Z tego właśnie powodu stworzenie jednoznacznego rankingu poduszek naturalnych jest możliwe jedynie do pewnego stopnia. W oparciu o sposób wykonania czy materiały użyte przy produkcji możemy jednak z całą pewnością polecić takie propozycje jak:

1. Poduszka naturalna trzykomorowa PIÓREX, linia ekskluzywna

Poduszki wielokomorowe odznaczają się wyjątkową sprężystością spośród wszystkich poduszek naturalnych. Z tego właśnie względu powinny się nimi zainteresować w pierwszej kolejności osoby, które preferują nieco wyższe podparcie głowy w czasie odpoczynku. Takie rozwiązanie pozwoli im na pełen komfort bez konieczności stosowania kilku poduszek jednocześnie. Linia ekskluzywna PIÓREX dodatkowo charakteryzuje się stylowym designem, wzbogacając naszą sypialnię o stylowe akcenty wizualne.

2. Poduszka puchowa PIÓREX, linia ekskluzywna

Wariant dla tych, którzy preferują niższe bądź bardziej elastyczne podłoże do snu, aktywnie reagujące na nasz ciężar. Standardowa konstrukcja poduszki puchowej przywodzi na myśl tradycyjną pościel, jednak wzbogaconą o designerskie dodatki niezbędne w każdej stylowej sypialni.

3. Hilding VISCO GREEN

Poduszka z wypełnieniem z wzbogaconej naturalnymi olejami roślinnymi pianki termoelastycznej, wyposażona w pokrowiec z dodatkiem włókna bambusowego. Doskonała propozycja dla tych, którzy preferują roślinne wypełnienie oraz ekologiczne rozwiązania.

O czym jeszcze warto pomyśleć planując wyposażenie sypialni?

Zakup pościeli warto rozplanować w oparciu o zmieniające się warunki zewnętrzne. Odpowiednio dobrana kołdra na lato pozwoli nam zachować optymalną temperaturę ciała w ciepłe, letnie noce. Możemy dodatkowo poprawić nasz komfort termiczny inwestując w naturalne rozwiązania wykonane z materiałów w pełni przepuszczających powietrze. Skorzysta na tym nie tylko nasze zdrowie, ale także uroda. Odpowiednia wentylacja materaca, kołdry oraz poduszki to gwarancja wysokiego komfortu i higieny snu.

Zakup przyjaznego dla naszego ciała wyposażenia do sypialni bardzo szybko zwróci nam się w postaci lepszego komfortu odpoczynku, doskonałego samopoczucia oraz większej odporności na infekcje. Decydując się na inwestycję w jak najlepszą jakość snu bezpośrednio usprawniamy wszystkie najważniejsze aspekty naszego życia.

 

(Artykuł Sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%