Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Praca Zootechnik/Technik Weterynarii

Data dodania: 2021-03-31 20:50:58ID: 1190

[email protected]

Dla naszego klienta - największego producenta trzody chlewnej w Polsce poszukujemy:
ZOOTECHNIKÓW
Praca na fermach trzody chlewnej zlokalizowanych w miejscowościach: Byszkowo i Żeńsko (woj. zachodniopomorskie)

Zakres obowiązków:
? Dbanie o dobrostan zwierząt
? Karmienie i pojenie
? Kontrola rozrodów
? Dbanie o warunki, w jakich przebywają zwierzęta
? Czynności pielęgnacyjne
? Prace porządkowe

Poszukiwane:
? wykształcenie zootechniczne/technik weterynarii
? zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań
? chęć związania swojej kariery zawodowej z hodowlą trzody chlewnej
? zainteresowanie pracą ze zwierzętami
? zdolności organizacyjne
? chęć do rozwoju
? dyspozycyjność
? prawo jazdy kat. B
? gotowość do relokacji/podjęcia pracy w woj. zachodniopomorskim

Oferujemy:
? stabilne warunki zatrudnienia
? pracę na fermach trzody chlewnej
? możliwość rozwoju zawodowego
? możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem grupy specjalistów
? wsparcie w relokacji
? prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie z ZFŚS do świąt i zajęć sportowych